Slavia – Sparta 1:2 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 2:3 (po pr.) | Třinec – Vítkovice 1:4 (kon.)
Mladá Boleslav – K. Vary 4:2 (kon.) | Kladno – Motor ČB 3:1 (kon.) | Litvínov – Pardubice 4:3 (po s.n.)

Litvínov právě vstřelil branku!
    KAREL KUBÁT si připisuje střelou mezi betony rozhodující nájezd.

LIT 9 - Kubát s hlavou zkopenou k ledu trefuje přesně mezi betony.

LIT 3 - Jenáček položil Koutského a z těžkého úhlu vyrovnává!

Za Pardubice chytá Koutský!

PAR 1 - Kousal zamířil přesně mezi betony!

63:00
    Hübl obehrál Růžičku za brankou nahrál na modrou Kubátovi a v cestě puku do sítě musel nastavit nohy Kolář II.

57:22
    2 minuty za hru vysokou holí ukazuje sudí Husička a jde si pro Kočího na střídačku.

55:56
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Další perníková lavina už protrhla domácí obranu, když Pojkar nestačil na svého hráče na brankovišti a JAN BUCHTELE lehkým dloubnutím dostal puk do sítě. Asistence: Martin Šagát.

51:38
    Ručinský se dostal k odraženému puku, ale z téměř nulového úhlu ho nedopravil do branky. Drtina vyloučen na 2 minuty za faul loktem.

50:00
    Nahodil netrefil prázdnou branku po odražené střele od modré!

44:49
    ROBIN HANZL se z nařízeného trestného střílení prosazuje. Naznačil kličku do bekhendu a zakončil forhendem nad beton.

44:49
    Hanzl znovu v šanci a nařízeno trestné střílení!

43:54
    Kočí vyloučen na 2 minuty za podražení.

42:32
    Po fatálním kolapsu bránící čtveřice na modré čáře si Volkeho vychutnal ROBERT KOUSAL, který mu forhendovým zakončením pod horní tyč nedal šanci. Asistence: Jan Buchtele.

36:48
    Zohorna to přehnal s aktivitou před Volkem a sudí jeho počínání posuzují jako sekání.

35:28
    Jareš držel dlouho v šachu Somíka u hrazení, ten nakonec našel před brankou Šagáta a jeho puk lapil Volke!

34:21
    Kousalík vyloučen na 2 minuty za podražení.

33:54
    Sudí nakonec trestají "pouze" trestem 2+10 a to oba horkokrevné kohouty. Elkins a Brejčák, oba za hrubost.

33:54
    Brejčák pravděpodobně ani dnes nedohraje. Po strkanici u hrazení jdou na led rukavice led a Brejčák vyhrává bitku s Elkinsem.

28:54
    Brejčákova střela od modré měla namířeno těsně vedle levé tyče Růžičkovi branky, ale do sítě jí nepatrnou tečí dostává MARTIN HUJSA. Asistence: Ján Brejčák, Jakub Černý.

27:53
    Hübl po střele faulován Kousalem, ten dostává menší trest za nedovolené bránění.

25:15
    Přesilovka Pardubic pokračuje. Hübl vyloučen na 2 minuty za hákování.

22:38
    Frolík vyloučen na 2 minuty za podražení.

19:19
    Sólový únik si bleskovým startem mezi obránce připravil JAKUB ČERNÝ a bekhendovým blafákem překonává Růžičku. Asistence: Martin Hujsa.

17:10
    Hübl v sólo úniku na Růžičku, ten betonem vytěsnil mimo branku puk mířící na pravou tyč!

14:34
    Radil následně dohrál jen ze soubojů o kotouč a dostává 2 minuty za hrubost.

14:00
    Kousal dostal střílený pas od Hradila, ale v branku přestřelil. Volke byl v tu chvíli prakticky překonaný!

08:38
    Jenáček jde na 2 minuty za sekání, když ve skrumáži dorážel na Růžičku. Sudí viděl faul na brankáře hostí.

06:30
    Hanzl našel před brankou ideálně najetého Kubinčáka, který trefil střed pardubické branky a v těch místech působícího Růžičku, který následně udržel puk před čarou i po dorážce!

03:55
    Na 2 minuty za hákování vyloučen Kubát.

02:05
    Před Volkem byl úplně nepokrytý LUKÁŠ NAHODIL, který zpracoval Píšovo nahození a ačkoli se Volke roztahoval na brankovišti jak to jen šlo, Nahodil našel místo u pravé tyčky. Asistence: Aleš Píša, Corey Elkins.

Ondřej Moutvička

Branky a nahrávky: 20. Černý (Hujsa), 29. Hujsa (Brejčák, Černý), 45. Hanzl, 65. Kubát - 3. Nahodil (Píša, Elkins), 43. Kousal (Buchtele), 56. Buchtele (Šagát)

HC VERVA Litvínov: Volke - Stříteský, Kubát - Jareš, Brejčák - Kousalík Gula - Pojkar, Skuhrovec - Kubinčák, V. Hübl, Hanzl - Černý, Hujsa, Ručinský - Frolík, Jenáček, Trávníček - Majdan, Gerhát, Maxa
    HC Dynamo Pardubice: M. Růžička - Píša, V. Kočí, Benák, Kolář II, M. Drtina, Borer - Kolář I, Koukal, Starý - Jánský, T. Zohorna, Somík - Radil, Kousal, Buchtele - Šagát, Elkins, Nahodil

Rozhodčí: Souček, Husička - Rozlílek, Horinek