Technika Brno – Břeclav 4:2 (kon.) | Frýdek-M. – Val. Meziříčí 4:2 (kon.) | Přerov – Uh. Hradiště 2:5 (kon.)
Opava – Havířov 3:2 (kon.) | Karviná (Baník) – Prostějov 3:4 (kon.) | Bílina – Milevsko 7:4 (kon.)
Chotěboř – Jindř. Hradec 2:5 (kon.) | Kobra – Řisuty 2:3 (kon.) | Jablonec n/N – Lev Benešov 3:5 (kon.)
Technika Hockey Brno
4:2 (1:2, 1:0, 2:0)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Sobota 28.01.2012, 17:002. liga skupina Střed (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (19:22:59)

59:45
    Ještě vyloučení na obou stranách. Strýček za faul loktem a Dlapa za hrubost.

58:47
    Technika právě vstřelila branku!
    Benýšek přihrával křížně přes útočné pásmo, do jeho přihrávky vložil hůl PETR BĚLOHLÁVEK a z bezprostřední blízkosti pravděpodobně rozhoduje zápas.

58:18
    Znovu vynikající Chvátal! Sedláček nahrál od zadního mantinelu an hůl Mráze, kterého vychytal brankář Lvů.

57:36
    Hostující příznivci pokračují v házení odpadků na led a je nutná úprava ledu. Tak teď břeclavští příznivci svému týmu rozhodně nepomáhají.

57:36
    Hostům se vyrovnání komplikuje. Dvě minuty dostává za sekání Beneš a hostující fanoušci zaházeli led odpadky.

57:00
    Benýšek nahrál Česnekovi, jehož střelu Chvátal s námahou vyráží nad.

55:40
    Dva na jednoho ujížděli Bělohlávek s Matoušem. Bělohlávek předložil Matoušovi gólový pas. Domácí útočník ztroskotal na Chvátalovi.

55:21
    Technika kompletní.

54:51
    Hosté znovu vykázáni pro postavení hráče v brankovišti.

54:22
    Minutu břeclavští motali domácí. Střela, která by směřovala mezi tři tyče nepřišla.

53:30
    Domácí jsou ve třech! Klimeš přišel o hůl!

53:21
    Dvě minuty dostává domácí Filip Žalud a hosté mají jedinečnou šanci vyrovnat.

52:34
    Rajnoha ze dvou metrů minul, následná Sedláčkova střela nadělala Chvátalovi velké starosti.

51:09
    Pokus obrovitého Dlapy končí ve výstroji Nováka.

48:50
    Stejné provinění na druhé straně. Hra je teď hodně kouskovaná.

48:04
    Domácí se teď dvakrát po sobě provinili zakázaným uvolněním.

47:07
    Vozdeckého střelu krotí nadvakrát Chvátal.

45:01
    Vynikající reflex Nováka po střele Popolanskéhoz mezikruží!

Alexander Valoušek

Branky a nahrávky: 16. Habrovec (Mráz), 31. Benýšek (Strýček, Česnek), 42. Česnek (Benýšek, Habrovec), 59. Bělohlávek (Benýšek) - 5. Zháňal (Zemánek), 19. Barus (Kurial, Směřička)

Technika Hockey Brno: Novák (Vrba) - Habrovec, Vozdecký, Žalud, Klimeš, Zapletal, Strýček - Jelínek, bělohlávek, Sedláček, Rajnoha, Česnek, Šedý, Matouš, Gabriška, Benýšek, Mráz
    HC Lvi Fosfa Břeclav: Chvátal (Hubner) - Dlapa, Dora, Latner, Novák, Směřička, Nekoranec, Lysoň, Beneš, Barus, Popolanský, Kurial, Truhlář, Zháňal, Zemánek, Bartoš, Lechner, Papp, Vlašic