Jesenice – Znojmo 5:4 (kon.)
HK Acroni Jesenice
5:4 (1:0, 3:1, 1:3)
HC LERAM Orli Znojmo
Pátek 10.02.2012, 19:15 • Dvorana Podmežakla, Jesenice • bet-at-home ICE Hockey League

Znojmo velký návrat do zápasu nedotáhlo k úspěšnému konci, v Jesenici je body stálo prvních čtyřicet minut. V boji o play-off tak Orli utrpěli výraznou ztrátu. Nic sice není rozhodnuto, ale český tým bude muset v neděli doma uspět proti Villachu a doufat, že výsledky dalších utkání jim budou příznivé. Více info najdete na www.hcorli.cz, díky za pozornost a příjemný zbytek večera. (21:31:08)

60:00

59:52
    Marek Čiliak míří na posledních osm vteřin ven z brány.

59:00
    Běží poslední minuta třetí třetiny.

58:00
    Čas rychle ubíhá, domácím chybí k vítězství dvě minuty.

54:33
    Orli právě vstřelili branku!
    Dlouhá početní výhoda je nakonec přece jen využita a Znojmo už ztrácí jen jediný gól. Svůj třetí bod v zápase si připisuje MARTIN PODEŠVA, který tentokrát doráží do branky Štachovu střelu. Asistence: Lubomír Štach.

54:13
    Jesenice už je ve čtyřech, Fikrtův trest vypršel.

54:07
    Branislav Bendik (JES) je dalším vyloučeným na straně domácích - 2 minuty za nedovolené bránění. Znojmo si zahraje 6 vteřin proti třem.

52:13
    Brankář Michal Fikrt (JES) inkasuje 2 minuty za zdržování hry. Další šance pro hostující celek.

50:23
    Domácí se v oslabení úspěšně ubránili a hrají znovu v pěti.

48:23
    Nejc Berlisk (JES) dostává 2 minuty za vysokou hůl, Orli si zahrají přesilovku.

45:02
    Znovu zvonila za zády Fikrta po střele Berouna tyč, nyní ale stál na správném místě JAN ŠEDA a skóruje. Asistence: Jiří Beroun.

42:43
    V Jesenici nabral zápas zběsilé tempo. Peter Pucher ke smůle Orlů trefuje tyč.

42:14
    Jesenice právě vstřelila branku!
    Jenže domácí přichází s bleskovou odpovědí. Pusa s Bendikem udrželi puk za znojemskou brankou, našli z druhé vlny najíždějícího KLEMENA PRETNARA a ten míří přesně. Asistence: Branislav Bendik.

41:34
    Znojmo po nástupu z kabin snižuje. ADAM HAVLÍK dostal přihrávku od Podešvy, obkroužil Fikrta a trefuje přesně. Asistence: Martin Podešva.

40:01

Další třetina začne přibližně ve 20:57. Orlům zápas v Jesenici nevychází vůbec podle představ a k bodům by jim dnes večer pomohl asi už jen malý zázrak.

40:00

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 15. Kuralt (Pretnar), 29. Kuralt (Berčič), 32. Brus (Hafner, Fikrt), 38. Brus (Hafner, Zajšek), 43. Pretnar (Bendik) - 35. Pucher (Podešva), 42. Havlík (Podešva), 46. Šeda (Beroun), 55. Podešva (Štach)

HK Acroni Jesenice: Fikrt (Sand) – Erman, Grahut, Pretnar, Magovac, Tošič, Berlisk, Rakovič – Pusa, Ankerst, Bendik – Manfreda, Kuralt, Berčič – Brus, Hafner, Židan – Zajšek, Sodja.
    HC LERAM Orli Znojmo: Kacetl (36. Čiliak) – Stehlík, Hranáč, Pláněk, Štach, Bořuta, Škadra, Hájek, Sova – Danton, Haman, Staněk – Podešva, Pucher, Havlík – Beroun, Šeda, Kanko – Trojan, Bartoš, Lattner.

Rozhodčí: Gebei (HUN), Smetana (AUT) – Nagy (HUN), Smeibidlo (AUT)