Finsko – Rusko 1:3 (kon.) | Česko – Švédsko 1:4 (kon.)
Finsko
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Rusko
Pátek 10.02.2012, 15:00Four Nations Tournament - U17

Výsledky, reportáže, rozhovory a řadu dalších informací z turnaje naleznete na stránkách www.hockeynews.cz. (17:06:41)

Pro tuto chvíli je to od nás vše. V 18:30 se opět přihlásíme při utkání českého výběru, který vyzve favorita turnaje - Švédsko.

Střely na branku: 25:42.

Je za námi utkání mezi Finskem a Ruskem. Finové šli sice jako první do vedení, ale Rusové vývoj utkání otočili a zvítězili 3:1. Nejlepšími hráči dnešního utkání byli vyhlášeni brankář Kevin Lankinen na straně Finů a střelec vítězné branky Ruska Rinat Valijev.

60:00

59:30
    Rusko kombinuje v útočném pásmu, Finové už s výsledkem nic neudělají...

58:35
    Finsko si bere oddechový čas.

58:35
    Další zbytečný faul Finů v útočné třetině právě zřejmě pohřbil naději na vyrovnání. Vyloučeným je Koivistoinen.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:45
    Tečovaný kotouč končí na finské střídačce. Finové mají přes tři minuty na to, aby s výsledkem něco udělali.

53:24
    Finové zbraně nesložili. Eevu Koivistoinen si nabruslil mezi kruhy a zkoušel trefit mezeru mezi betony Ivana Bočarova.

52:38
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Další hokejová kombinace Rusů, tentokrát v bezprostřední blízkosti finského brankáře, který neměl šanci proti finální střele PAVLA BUČNEVIČE. Asistence: Rinat Valijev a Michajl Tichonov

52:05
    Mikke Levo znovu fauloval a tentokrát dostává dvě minuty za podražení. Odskočí Rusko na rozdíl dvou branek?

51:48
    Jevgenij Lyzin v dobré pozici mezi kruhy nevystřelil přesně.

51:06
    Ivan Barbašev se na malou chvíli ocitl osamocený před brankou soupeře, ale byl moc blízko brankáře na to, aby s kotoučem něco vymyslel.

50:00
    Alexandr Šarov vypálil z velkého úhlu, ale Lankinenovi střela překvapivě vypadla z chráničů. Z ruských hráčů však nebyl poblíž nikdo, kdo by dorážel.

49:33
    Zakázané uvolnění Ruska.

48:54
    Alex Lintuniemi vyslal od modré čáry šikovnou střelu na teč, ale Bočarov neměl zakrytý výhled a střelu bez větších potíží schoval v lapačce.

48:34
    Rusko se ubránilo a je kompletní.

Lukáš Souček

Branky a nahrávky: 13. Levo (Mustonen) - 21. Trubkin (Barbašev), 34. Valijev (Bojko, Mokšancev), 53. Bučnevič (Valijev, Tichonov)

Finsko: Lankinen (Saros) – Honka, Levo, Kuronen, Ilvonen, Autio, Lintuniemi, Lyytinen, Siiki – Kiviranta, Mustonen, Kinnunen – Ojamäki, Tanus, Nuto – Koivistoinen, Pulkkinen, Kuhakoski – Suuronen, Ojantakanen, Lahtinen.
    Rusko: Bočarov (Sebrjakov) – Rafikov, Trubkin, Čerepanov, Alexandrov, Valijev, Tichonov, Baldejev, Bojko – Iljin, Barbašev, Brjukvin – Lyzin, Galejev, Šahvorostov – Bojčuk, Šarov, Bučnevič – Mokšancev, Masljuk, Goldobin.

Rozhodčí: Pešina, Šindler - Jelínek, Pešek.