Espanyol – Zaragoza 0:2 (kon.) | Malaga – Mallorca 3:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Getafe 2:0 (kon.)
Valencia – Gijón 4:0 (kon.) | Villarreal – Granada 3:1 (kon.) | Real Madrid – Levante 4:2 (kon.)
Valencia CF
4:0 (1:0)
Sporting Gijón
Neděle 12.02.2012, 18:00 • Estadio de Mestalla, Valencie • Španělská LaLiga

Valencie si připisuje celkem snadnou výhru 4:0 a získává do tabulky další tři body. V prvním poločase Sporting ještě docela držel krok, ale ve druhém poločase domácí zcela dominovali. Gijón si vstřelil vlastní branku, v nastaveném čase ještě řádil střídající Jonas, kterými dvěmi brankami zcela pohřbil naděje Gijónu na dobrý výsledek. To je z mé strany vše, hezký zbytek víkendu. (19:53:57)

90+3
    Valencia právě vstřelila branku!
    JONAS střílí svou druhou branku v nastaveném čase! Tentokrát využil přihrávku za obranu a míč prostrčil pod padajícím Pablem - 4:0!

90+3
    Domácí se stále snaží, Bernat však svou střelu poslal jen do rukavic brankáře Sportingu.

90+1
    Domácí v závěru přidávají třetí gól, o který se postaral JONAS, když hlavičkou zužitkoval centr Ramiho. Gólman Pablo neměl na zakončení zblízka nárok - 3:0!

90
    Costovi se roh příliš nepovedl, míč přeletěl všechny hráče.

90
    Hezká kombinace domácích po levé straně přinesla alespoň rohový kop.

89
    Na opačné straně centr zleva přistál u Colungy, který však míč napálil jen do boční sítě, Guaita nemusel zasahovat.

89
    Domácí se ubránili, naopak Bernat vyrazil do rychlého brejku. Hosté ho však dostihli a zastavili.

88
    Colunga při centru trefil Mathieua, ještě z toho bude rohový kop hostů.

87
    Míč směřoval na vzdálenější tyč k Ramimu a Piattimu, ale oba byli nachytáni v ofsajdu.

86
    Standardku z pravé strany bude opět kopat Tino Costa.

84
    Barral kroutil míč před branku, kde jej pozorný Guaita vyboxoval. Stejně si domácí gólman počínal i s centrem z opačné strany.

84
    De las Cuevas se vydal na sólo výlet směrem k brance Valencie a na levé hranici vápna jej nedovoleně zastavil Rami.

82
    Poslední střídání na straně domácích. Ze hry jde Alba, nastupuje Bernat.

81
    Bilič hlavičkoval hodně nepřesně.

81
    Převaha domácích je ve druhé půli hodně patrná, nicméně nyní si hosté zkusí rohový kop.

80
    Domácí rozehráli rohový kop špatně, ale vzápětí sebrali Sportingu míč a vybojovali další standardku.

79
    Standardku Valencie z pravé strany zahrával Costa, ale Bilič ji odhlavičkoval. Další centry domácích dopadly obdobně.