Espanyol – Zaragoza 0:2 (kon.) | Malaga – Mallorca 3:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Getafe 2:0 (kon.)
Valencia – Gijón 4:0 (kon.) | Villarreal – Granada 3:1 (kon.) | Real Madrid – Levante 4:2 (kon.)
Rayo Vallecano
2:0 (1:0)
Getafe CF
Neděle 12.02.2012, 16:00 • Estadio de Vallecas, kapacita: 14 708 diváků. • Španělská LaLiga

Dnešní utkání zaslouženě vyhráli domácí fotbalisté a po výhře 2:0 se tak mohou radovat ze zisku tří bodů, které je posunuly na desáté místo, právě před Getafe. To je pro tuto chvíli vše. Přeji hezký, nedělní večer. (17:53:41)

90+3
    Běží poslední minuta nastaveného času.

90+2
    Benito mohl po brejku navýšit vedení domácích, ale dobrý zákrok nohou předvedl Moyá.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Hlavní sudí v závěru ještě vytahuje žlutý kartonek, potrestaným hráčem je Casado.

88
    Naposledy střídají také domácí. Z trávníku odejde Emiliano Armenteros, na poslední minutky příjde Diego Benito.

87
    Arribas ještě dostává žlutou kartu.

86
    Hráči Vallecana kombinují na polovině soupeře. Zdá se, že hosté jsou s prohrou více méně smířeni...

84
    Domácí s rozehrávkou nikam nepospíchají...

82
    Tamudo byl při útoku zastaven Lopem, sudí tentokrát nechal hru pokračovat.

80
    Naposledy střídá Getafe. Ze hřiště odejde Casquero, místo něj si na posledních deset minut zahraje Javier Arizmendi.

77
    Armenteros se snažil z přímého kopu překvapit hostujícího gólmana střelou pod břevno, míč však byl o trochu vyšší.

74
    Tamudo se o chvíli později ocitnul v ofsajdu.

72
    Další střídání domácích, odejde střelec druhé branky - Diego Costa, na trávník přijde Raul Tamudo.

70
    Máme tu další střídání. Juana Valeru na hřišti nahradí Rafa.

69
    Costa mohl definitivně rozhodnout o vítězi, jeho střela však těsně minula levou tyč.

67
    Střídají také hosté. Z trávníku odejde Diego Castro, opačným směrem zamíří Mehdi Lacen.