Plzeň – Třinec 7:5 (kon.) | Litvínov – Kladno 6:5 (po s.n.) | K. Vary – Kometa Brno 5:4 (po pr.)
Vítkovice – Motor ČB 3:1 (kon.) | Sparta – Zlín 1:2 (po pr.) | Liberec – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
HC Škoda Plzeň
7:5 (1:1, 4:0, 2:4)
HC Oceláři Třinec
Středa 15.02.2012, 17:30Tipsport extraliga

55:40
    A bude hůř. Další dvě minuty dostává Straka (PLZ) za vyhození puku mimo hřiště a Plzeň bude hrát 1:53 ve třech proti pěti.

55:33
    Havlíček (PLZ) dostává dvě minuty za hákování.

42:26
    Po delší době plzeňské vyloučení. Mrňa (PLZ) se provinil podražením.

38:32
    Klouček (TŘI) si odpyká trest za krosček na Johnsona a Plzeň má možnost další přesilové hry.

33:25
    Novotný (TŘI) už nevěděl, co se St.Pierrem, tak ho přidržel, což se nesmí a jde si odpočinout na trestnou lavici.

31:16
    Johnson se domníval, že dostane trest do konce utkání, tak už opustil bojiště. Ale rozhodčí se nakonec rozhodli jinak, tak se musel americký útočník vrátit. A vrátil se za mohutného potlesku tribun ve stoje. Johnson (PLZ) dostává nakonec 2+2+2 minuty za hrubost a Květoň (TŘI) dostává 2+2 minuty za hrubost. Hosté hrají přesilovou hru. Jeden ze dvouminutových Johnsonových trestů odpyká Pitule.

29:00
    Další faul hostí. Zíb (TŘI) dostává další dvě minuty. Tentokrát se provinil podražením.

25:42
    Plzeň bude hrát další přesilovou hru. Na trestnou lavici tentokrát míří Zíb (TŘI). Dostává menší trest za sekání.

19:55
    Adamký (TŘI) velmi tvrdě atakoval Johnsona u hrazení a odchází si na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici.

18:47
    Hořava (TŘI) se provinil vyhozením puku mimo hřiště. Dostává dvě minuty.

07:54
    Plzeň ihned po obdržené branky vtrhla do útočného pásma a vynutila si velký tlak. Faulem ho pak zachraňoval Novotný (TŘI). Plzeň bude mít možnost přesilové hry.

04:45
    Pro Plzeň však nastává velmi složitá situace. Hanzlík (PLZ) dostává dvě minutu také za vysokou hůl. Domácí budou hrát 1:34 ve třech proti pěti.

04:19
    A máme tady první vyloučení zápasu. St. Pierre (PLZ) hrál proti Polanskému vysokou holí a bude dvě minuty pykat na trestné lavici.

Adéla Naarová

Branky a nahrávky: 19. Pletka (Duda, Kovář), 21. Pletka (Kovář, Kaberle), 23. Stránský (Heřman, Mrňa), 24. Straka, 36. Pletka (Duda, Kaberle), 55. Pletka (Duda, Kovář), 58. Straka (Kaberle) - 8. Varaďa (Bonk, Hrabal), 49. McGregor (Hrňa), 51. Orsava (Hampl, Hrabal), 54. Hampl (Ostřížek, Orsava), 59. Varaďa (Polanský, Novotný)

HC Škoda Plzeň: Mazanec - St. Pierre, Hanzlík, Mrňa, Kaberle, Frolo, Kratěna, Straka, Marušák, Kovář, Modrý, Pitule, Vykoukal, Dvořák, Havlíček, Duda, Petruška, Johnson, Pletka, Stránský, Heřman
    HC Oceláři Třinec: Hamerlík - Richter, Hudec, Zíb, Lojek, Peterek, Bonk, Kůrka, Klouček, Polanský, McGregor, Hořava, Orsava, Varaďa, Ostřížek, Novotný, Květoň, Adamský, Hrňa, Hampl, Hrabal

Rozhodčí: Hrubý, Pešina - Jelínek, Pešek