Jihlava – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Písek – Šumperk 2:4 (kon.) | Litoměřice – Havlíčkův Brod 1:0 (kon.)
Kadaň – Chomutov 3:5 (kon.) | Beroun – Most 3:4 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
3:5 (3:1, 0:3, 0:1)
Piráti Chomutov
Středa 15.02.2012, 18:001. liga (ČR)

Piráti bez problému drželi vedení a v závěru pojistili vítězství střelou do prázdné branky. Kadaňští tak porážkou přišli o naději o play-off. (20:17:55)

60:00

59:48
    Piráti právě vstřelili branku!
    Kadaňští ztratili kotouč, Filip Seman ujel obránců a MILAN KRAFT zužitkoval jeho přihrávku, když zavezl kotouč až do opuštěné klece. Asistence : Filip Seman.

59:20
    Kadaň se tlačí do útoku.

59:00
    Domácí hrají bez brankáře.

58:42
    Štepán Hřebejk obdržel deseti minutový trest za nesportovní chování, když několikrát sekl hokejkou do plexiskla u trestné lavice.

58:30
    Hraje se ale v obranném pásmu domácích.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:10
    Charousek přihrával na zcela volného Nováka, ten netrefil skákající kotouč.

56:47
    V témže čase obdržel desetiminutový osobní trest Brett Palin za nesportovní chování.

56:47
    Kraft předložil před brankoviště puk zcela volnému Hruškovi, ten ale ztroskotal na výborném Jarinovi.

56:00
    Domácím příliš času na vyrovnání moc nezbývá.

55:16

54:55
    Szakal tvrdě pálil od modré, ale mimo tři tyče.

54:20
    Josef Revay tvrdě, ale čistě atakoval Hafenrichtera.

54:00
    Novák ze dvou metrů přestřeluje Řehořovu branku.

53:16
    Další možnost k vyrovnání budou mít domácí v přesilové hře. Hromas, dvě minuty za držení.

52:50
    Jíra těsně minul střelou z mezikruží.

Miroslav Lučan

Branky a nahrávky: 15. Bursík (Stoklasa, Stehlík), 18. Andres (Hofmeister, Revay), 20. Kůs (Revay, Malinský) - 10. Sikora (Hromas, Jíra), 21. Pulpán (Kraft), 25. Endál (Pulpán), 37. Seman (Macháček, Heřman), 60. Kraft (Seman)

Sportovní klub Kadaň: Jarina (Štěrba) - Trefný, Bombic, Vojta, Szakal, Malínský, Révay, Tomeček, Zmeškal - Skořepa, Charousek, Novák - Stoklasa, Stehlík, Bursík - Mála, Chlouba, Boušek - Andres, Kůs, Hofmeister.
    Piráti Chomutov: Řehoř (Duba) - Palin, Pulpán, Grof, Mrázek, Rutta, Jillson, Pavlas, Macháček - Heřman, Diviš, Hafenrichter - Jíra, Sikora, Hromas - Endál, Procházka, Seman - Hruška, Kraft, Hřebejk.

Rozhodčí: Zubzanda - Gerát, Ondráček