Prešov – Bardejov 0:4 (kon.) | Michalovce – Lipt. Mikuláš 6:5 (po s.n.) | Senica – Spišská N. Ves 3:1 (kon.)
Detva – Piešťany 2:5 (kon.)
HC Prešov 07
0:4 (0:0, 0:1, 0:3)
HK Bardejov
sk Čtvrtek 16.02.2012, 17:00 • ZŠ Prešov • 1. liga play-off (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:13:01)

58:45
    Sabol - hákovanie.

55:55
    Bardejov dal gól!
    Pár minút pred koncom zápasu sa hosťom podarilo ešte zvýšiť na 0:4 po tom čo sa presne trafil JURAJ DANCSÁK. Asistencie: Ľubomír Sabol, Jozef Molnár.

50:48
    Petruška - údery. Koma - údery.

43:57
    Segľa - napadnutie.

45:38
    Domáci už zvyšujú na 0:3 a myslím si, že je v podstate rozhodnuté. JURAJ MINČÁK využil presilovku a poslal puk za chrbát Zimu. Asistencie: Tomáš Petruška, Vladimír Polaček.

43:18
    Hostia zvyšujú na 0:2 po góle VLADIMÍRA POLÁČKA. Asistencie: Michal Školiak, Juraj Minčák.

42:33
    Hájnik dostal trest za zdvihnutie hokejky. 20 + 5 min.