Mladá Boleslav – Vsetín 4:6 (kon.) | HC Kladno – Pardubice 7:2 (kon.) | Sparta – Zlín 0:0 (15:00)
Písek – Třinec 6:3 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 2:4 (kon.) | PZ Kladno – Havlíčkův Brod 0:0 (17:00)
Letňany – Havířov 4:3 (kon.) | Chomutov – Liberec 6:1 (kon.) | K. Vary – Hr. Králové 3:4 (kon.)
Motor ČB – Vítkovice 3:2 (kon.) | Slavia – Jihlava 0:0 (18:00)

59:05
    Je to Martin Žďárský. Už odchází z kluziště a vypadá v pořádku.

59:05
    Necelou minutu před koncem leží na ledě jeden z libereckých hráčů. Přichází zdravotnický tým.

59:01

58:44

58:00
    Poslední dvě minuty základní hrací doby. Liberec s tím už asi nic neudělá. Častěji v útoku jsou domácí.

56:57
    Darek Hejcman je též vyloučen na 2 minuty za podražení.

56:44
    Liberec bude hrát oslabení.

56:44
    Piráti právě vstřelili branku!
    DAREK HEJCMAN předvedl vynikající sólovou akci mezi dvěma libereckými obránci! Poté už jen poslal puk mezi betony Skřebského.

55:57
    Domácí využívají přesilovou hru! JIŘÍ FRONK zvyšuje vedení Pirátů už na 5:1! Asistence: Szathmáry

55:11
    A hosté jsou rázem ve třech. Jakub Mrázek je vyloučen za hrubost.

54:33
    Přesilovka pokračuje. Prodlužuje ji Dominik Návrat (LIB) za nedovolené bránění

54:33

53:45
    Domácí teď drží pásmo a obraně Tygrů pěkně zatápí.

52:28
    Suska je vyloučen na 2 minuty za sekání.

52:20
    Chomutovský David Kämpf mocně napřáhl, ale gólman zasahovat nemusel. Puk šel nad branku.

51:04
    Vít Procházka se dostal do čisté šance. V tváří v tvář libereckému gólmanovi však neuspěl.

50:43

Daniel Pavlík

Branky a nahrávky: 7. Huňady (D. Kaše), 10. Kämpf, 28. Hejcman (Szathmáry), 48. Drobný (Huňady, Havel), 56. Fronk (Szathmáry), 57. Hejcman - 29. Belovič (Zacha)

Piráti Chomutov: Dvořák (Lukeš) - Havel, Ringler, Fronk, D. Kaše, Kämpf, Procházka, Pastyřík, Toušek, Šmíd, Drobný, Černý, Tejnor, Páleník, Zezula, Vlastník, O. Kaše, Huňady, Hejcman, Szathmáry, Chrpa
    Bílí Tygři Liberec: Hosnedl (11. Skřebský) - Návrat, Havlín, Erlebach, Mrázek, Kalfiřt, Hrníčko, Klíma, Belovič, Zedek, Havlas, Škoda, Slaboch, Langhammer, Žďárský, Račický, Ordoš, Pyrochta, Suska, Zacha