DHC Slavia Praha
26:35 (14:17)
Iuventa Michalovce
Neděle 19.02.2012, 17:00 • Sportovní hala Slavia - Eden • Interliga ženy

Michalovce po celý zápas kontrolovaly jeho vývoj a udržovaly si před Slavií bezpečný náskok, který v závěru narostl na devět branek. Slovenský celek si naprosto zaslouženě odváží z Prahy dva body a posunuje se tak na první místo Interligy! To je ode mě pro dnešek vše, těším se zase někdy s házenou. (26:35) (18:28:22)

60
    Konec zápasu. (26:35) (0:0)

60
    V posledních vteřinách dává dnešnímu zápasu konečnou podobu jak jinak než z brejku Trehubovová. (26:35) (26:35)

59
    A znovu Terézia Szöllösiová. Ta si ze závěru udělala takovou malou one woman show. (26:34) (26:34)

59
    Szöllösiová si vylepšuje statistiky. (26:33) (26:33)

58
    Domácí se nestíhají vracet do obrany a Szöllösiová navyšuje skóre. (26:32) (26:32)

57
    Ve slávistickém dresu si na 2 minuty půjde odpočinout za úmyslné kopnutí do míče Raková. (26:31) (26:31)

57
    Dnes podruhé je vyloučena Kovaličková. (26:31) (26:31)

57
    Oba týmy již kompletní. Černá proskočila hostující obranou a nedala Krebsové šanci. (26:31) (26:31)

56
    A situace se opakuje, jen s jinou střelkyní - trefuje se Geričová. (25:31) (25:31)

55
    Slávistickou chybu v rozehrávce trestá Szöllösiová. (25:30) (25:30)

54
    Na druhé straně hřiště se také jiskří. Vyloučena hráčka hostujícího týmu - Patricia Wollingerová. (25:29) (25:29)

54
    Klára Černá byla dle rozhodčích až příliš důrazná při obranné činnosti a dostává 2 minuty. (25:29) (25:29)

53
    Černá se po delší odmlce opět připomněla střelou k tyči. (25:29) (25:29)

53
    Trehubovová se vrátila do hry a ihned skóruje. (24:29) (24:29)

51
    Satrapová založila domácí brejk, jenž zakončuje Jedličková. (24:28) (24:28)

50
    Z proměněné sedmičky se raduje Kutlvašrová. (23:28) (23:28)

50
    Domácí jsou již kompletní. V oslabení budou tentokrát hosté poté, co se nechala vyloučit Trehubovová. (22:28) (22:28)

50
    Pohlednou kombinaci Michalovců zakončuje přesnou střelou z pozice pivota Wollingerová. (22:28) (22:28)