Jihlava – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Motor ČB – Olomouc 5:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 2:3 (kon.)
K. Vary – HC Kladno 6:2 (kon.) | HC Litvínov – Vítkovice 3:4 (kon.) | Zlín – Chomutov 4:2 (kon.)
Pardubice – Znojmo 4:1 (kon.) | Liberec – Slavia 4:6 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 25.02.2012, 16:00 • ČEZ Aréna Pardubice. • DHL Extraliga juniorů

Domácí dnes nakonec s přehledem berou všechny tři body. V závěru ještě bránili těsné vedení 2:1, ale dvěma rychlými brankami se dostali do třígólového vedení, které už v pohodě ubránili. Hezký zbytek soboty přeje Marek Votke. (18:11:36)

60:00

59:40
    Pardubice v klidu dohrávají dnešní utkání.

57:55
    Pardubice právě vstřelily branku!

Do prázdné branky se dvě minutky před koncem prosazuje FILIP STOKLASA! Asistence: Beneš.

57:20
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

57:20
    Ofsajd Znojma.

55:46

Je, zdá se, rozhodnuto! Domácí útočili ve třech hráčích na znojemskou branku a po sérii přihrávek se prosadil FILIP STOKLASA a dodal tak domácím v závěru potřebný klid. Asistence: Půhoný, J. Moučka

55:00
    Další vyhození domácích.

54:49
    Hra je nyní rozkouskovaná. Další zakázané uvolnění Pardubic.

54:26
    Znojmo musí opět začít od vlastní branky.

53:41
    Pardubice zuby nehty brání těsný náskok.

53:33
    Zakázané uvolnění domácích.

53:27

52:27
    Milana Kastnera ve 100procentní šanci zlikvidoval skvělý Martin Horáček!

51:37
    5/4.

51:27
    Hosté budou hrát deset vteřin 5 na 3. Ladislav Havlík podrazil protihráče a dostává dvě minuty.

51:03
    Zaznamenali jsme jejich první střelu, ta ovšem zrovna moc přesná nebyla.

50:27
    Znojmo zatím nijak zvlášť nehrozí.

49:37
    Petr Beneš, který v posledních zápasech okusil také led extraligových Pardubic nyní dostává menší trest za hákování.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 30. Stoklasa (Půhoný, J. Moučka), 6. Zdráhal (Stoklasa, Půhoný), 56. Stoklasa (Půhoný, J. Moučka), 58. Stoklasa (Beneš) - 36. Zika (Telesz, Tichý)

HC Dynamo Pardubice: Horáček (Langhamer) - Beneš, Zdráhal, Škvor, J. Moučka "C", Chmelař, Půhoný, P. Moučka, Vachutka, Březina, Starý, Křečan, Havlík, Tomín, Poulíček, Vlček "A", Zrůst, Stoklasa.
    HC LERAM Orli Znojmo: Helešic (Pivrnec) - Kovář, Horák, Tichý, Latner, Mikulášek, Špaček, Telesz, Horváth "C", Pelikán, Zika "A", Hobza, Pražák, Kún "A", Kastner, Šťáva, Nováček.

Rozhodčí: Veinfurter - Kis, Prchal.