Omsk – Nižněkamsk 3:4 (kon.) | Magnitogorsk – Ufa 4:3 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Kazaň 5:4 (po s.n.)
Barys – Viťaz 3:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Lev 5:3 (kon.) | Petrohrad – Novosibirsk 4:1 (kon.)
Riga – Chabarovsk 3:2 (kon.)
SKA Petrohrad
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
HC Sibir Novosibirsk
Neděle 26.02.2012, 14:00 • Ice Palace, Petrohrad • KHL

57:13
    Hosté budou hrát opět v oslabení. Dvě minuty dostává Artem Nosov.

52:57
    Další vyloučení hostů. Dvě minuty za krosček dostává Nikita Zaicev.

48:53
    Další přesilovka pro domácí. Dvě minuty za hru vysokou holí dostává Petrov.

45:10
    Dvě minuty za úmyslné posunutí branky dostává hostující Batyršin. Domácí budou hrát druhou přesilovku 5 na 3 v dnešním utkání.

44:36
    Je tady další vyloučení. Dvě minuty za držení dostává hostující Zaicev.

37:05
    Dvě minuty dostává domácí Semjonov. Hosté si zahrají v závěru druhé třetiny přesilovku.

33:51
    Rybin najížděl na branku z pravé strany, snažil se objet branku a zasunout puk na zadní tyč. Brankář Klyučnikov jej ale při tomto manévru podrazil a dostává dvě minuty za podražení.

30:39
    Další vyloučení. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává hostující Tarasov.

28:11
    Po dlouhé přesilovce si hosté vyzkouší opět oslabení. Dvě minuty dostává Petrov. Jelikož se jednalo o zákrok na hlavu dostává i desetiminutový trest.

26:00
    Dvě minuty za sekání dostává domácí Nepreajev. Při ponechané výhodě fauloval stejným prohřeškem Kučerjavenko a je tady dvouminutová dvojnásobná přesilovka pro hosty.

15:56
    Krivonožkin dostává dvě minuty. Dlouhá přesilovka 5 na 3 pro domácí.

15:48
    Domácí dobře vykombinovali obranu Novosibirsku. Po střele Denisova zůstal puk ležet na brankovišti. Dorážející Weinhandl byl faulován a místo puku skončil v síti pouze on. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Batyršin.

08:18
    Domácí si zahrají druhou přesilovou hru. Dvě minuty za hákování dostává Malyšev.

03:29
    První vyloučení v dnešním utkání. Dvě minuty za hákování dostává hostující Alexandr Černikov.

Jakub Šifel

Branky a nahrávky: 9. Klimenko (Weinhandl), 21. Kalinin (Afinogenov), 41. Klimenko (Weinhandl, Martensson), 46. Rybin (Kučerjavenko) - 52. Voroshilo

SKA Petrohrad: Štěpánek (Ježov) - Kolcov, Kalinin, Denisov, Pěrvyšin, Višněvsky, Vorobjov, Grebeškov, Semjonov - Průcha, Thoresen, Afinogenov - Martensson, Weinhandl, Klimenko - Nepreajev, Fjodorov, Monahov - Kučerjavenko, Rybin, Tarasenko
    HC Sibir Novosibirsk: Klyučnikov (Brjukler) - Alexeev, Zaicev, Ignatovič, Nosov, Batyršin, Tarasov - Enlund, Drugov, Sannikov - Petrov, Černikov, Krivonožkin - Soluduhin, Švecov, Malyšev - Glažkov, Makarov, Voroshilo

Rozhodčí: Fists, Naumov - Alešin, Morozov