Sparta B – Varnsdorf 0:1 (kon.) | Třinec – Karviná 2:0 (kon.) | Ústí n. L. – Jihlava 0:0 (kon.)
Vlašim – Opava 1:1 (kon.) | Táborsko – Bohem. Pr. 2:4 (kon.)
FK Třinec
2:0 (2:0)
MFK Karviná
Sobota 03.03.2012, 10:15FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Z mé strany to je prozatím vše, u přenosu z hokejového utkání Třinec - Zlín se s Vámi těším, na počtenou. (12:02:54)

Utkání tedy končí vítězstvím třineckých fotbalistů v poměru 2:0. Ti si tak připisují cenné tři body.

90 +2
    Uvidíme ještě jednu standartní situaci. Tu rozehrají domácí...

90 +1
    Za míčem spěchal Maroši, už ho ale nestihl na hrací ploše. Odkopávat bude Paleček.

90 +1
    Začalo nastavení, rozhodčí přidali dvě minuty. Míč na polovině Třince, z autu ho do hry pošlou domácí.

90
    Poslední střídání hostů. Elvista Ciku nahradil Václav Cverna.

89
    V probíhající předposlední minutě se ještě domácí snaží o přidání další branky, zatím se ale nemohou prosadit před zformovaný obranný val Karviné.

87
    Akce hostů končí útočným faulem. Rozhodčí pak umožnili domácím střídat. Na místo Petra Nekudy nastoupil Tomáš Gavlák.

87
    Před číhajícím Elvistem Ciku odvracel míč Lisický. Karviná rozehraje roh...

86
    Jejich snahu hatí nepřesná rozehrávka, po které se kulatý nesmysl dostal do rukou Martina Lipčáka.

85
    Lipčák poslal balón přesně na kopačky hostů. Ti opět útočí...

84
    Hosté to přehnali se snahou a dopustili se útočného faulu. Míč poletí směrem na branku Karviné.

83
    Rohový kop se hostům vůbec nepovedl, míč končí v zámezí. Do hry ho vrátí Lipčák.

82
    Důležitý zákrok Martina Lipčáka! Ten musel zastavit prudkou střelu Hoffmanna, Lipčák nakonec vyboxoval míč na roh.

82
    Po delší době se do šance dostali také hosté. Na centrovaný míč si naskočil Antonín Presl, který ale přestřelil.

80
    Velká šance Třince! Do centru se hlavou položil Petr Nekuda, který těsně minul pravou tyč hostující branky!

79
    Hosté šli do rychlé protiakce, tu ale zastavil ofsajd.

79
    Další žlutá karta, tu vidí Petr Lisický. Rozhodčí ho potrestal za zdržování hry.

78
    Opět byl aktivní Eismann, ten pro změnu vybojoval přímý kop. Akci rozehraje sám Eismann.