Liverpool – Arsenal 1:2 (kon.) | Blackburn – Aston Villa 1:1 (kon.) | Manchester City – Bolton 2:0 (kon.)
Queens Park – Everton 1:1 (kon.) | Stoke – Norwich 1:0 (kon.) | West Brom – Chelsea 1:0 (kon.)
Wigan – Swansea 0:2 (kon.)
Blackburn Rovers
1:1 (0:1)
Aston Villa FC
Sobota 03.03.2012, 16:00 • Ewood Park, Blackburn • Anglická Premier League

Oba týmy si v Ewood Parku rozdělily po bodu. Hosty dostal do vedení ve 24. minutě N'Zogbia, pět minut před koncem zařídil Rovers vyrovnání Dunn, který hlavou překonal gólmana Givena. (17:53:48)

90+2
    Domácí se po rohovém kopu ubránili.

90+2
    Střídající Weimann se propracoval k hlavičce, po tečované střele budou hosté rozehrávat rohový kop.

90+1
    Aston Villa vystřídala. Na trávník přišel Weimann místo Albrightona.

90
    Na rohový kop si naskočil Hanley a hlavičkoval vedle levé tyče.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Dunn vybojoval rohový kop, který rozehraje Pedersen.

89
    Marcus Olsson zatáhl míč po levé straně, odcentrovat však nedokázal.

88
    Po následném rohu se hosté neprosadili.

87
    Dalekonosný pokus k levé tyči vyrazil na rohový kop Robinson.

85
    Blackburn právě vstřelil branku!
    Rovers byli za svou snahu ve druhém poločase odměněni. Orrův přesný centr z pravé strany našel hlavu DAVIDA DUNNA, který zblízka překonal gólmana Givena.

84
    Centr se snesl do pokutového území, kde dobře zapracoval Given a prsty ho vytěsnil do bezpečí.

84
    Marcus Olsson neodcentroval, Blackburn bude rozehrávat rohový kop.

82
    Rovers ztratili míč, Petrov okamžitě vyrazil dopředu, kde byl poté faulován.

81
    Po rohovém kopu toho hosté mnoho nevymysleli a stav se tak nemění.

80
    Z ojedinělé akce mohli udeřit Villans, na centr z levé strany si naskočil Agbonlahor, jeho hlavičku reflexivně vytáhl na rohový kop brankář Robinson.

79
    Rovers vedou své útoky hodně po levé straně, prozatím se jim ovšem nedaří překonat obranný val protivníka.