Osasuna – Getafe 0:0 (kon.) | Barcelona – Granada 5:3 (kon.)
0:0 (0:0)
Getafe CF
Úterý 20.03.2012, 20:00 • Reyno de Navarra • Španělská LaLiga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Přeji hezký večer při sledování nejvyšší španělské soutěže. V rámci 28. kola se utká CA Osasuna a Getafe CF. Pohled do tabulky napovídá, že by mělo jít a vyrovnanou bitvu. Domácí Osasuna je v aktuální tabulce se ziskem 39 bodů na 7. místě, čili jen jedno místo od pohárů. Hosté na tom nejsou o moc hůře. Na Osasunu ztrácejí na 11. pozici jen čtyři body. Z posledních pěti utkání domácí tým i hosté mají bilanci dvě výhry, dvě remízy a jednu porážku.

Stále nejsou k dispozici oficiální sestavy. Zveřejníme je během několika minut.

1

2
    Osasuna hned v úvodu vybojovala rohový kop...

CA Osasuna: Fernández - Bertrán, Flaňo, Nekounam, Puňal, García, Roversio, Cejudo, Martínezm Lamah, Damiá Abella

Getafe CF: Moyá - Díaz, Jiménez, Alexis Ruano, Lacen, Fedor, Gavilán, Ríos, Castro, Valera, Madera

Rozhodčí: Pérez Lasa.

3
    ... centr do pokutového území hosté odvrátili.

4
    Pokus o další rychlý útok domácího týmu nevyšel. Míč ale zůstává v držení Osasuny.

5
    V úvodu je Osasuna mírně aktivnější, ale ke gólové střele se zatím nedostala.

6
    Getafe vybojovalo rohový kop...

7
    ... centr Fedora domácí tým zlikvidoval.

8
    Domácí García se dostal ke střele. Míč poslal k pravé tyči. Tam ale stál připravený brankář.

9
    Do protiútoku jde Getafe. Zkouší to po pravé straně.

10
    Getafe se neprosadilo. Je odpískán útočný faul.

11
    Domácí nepřesně rozehráli a do protiútoku šli hosté. Ani oni se ale neprosadili. Byl jim odpískán ofsajd.

12
    Pokus o kolmici do domácího vápna myslel Castro dobře. Jeho spoluhráči to ale nepochopili.

13
    Na zemi zůstal ležet hostující Lacen. Hra je přerušená.

14
    Lacen bude v pořádku. Hra může pokračovat.

15
    První čtvrthodina žádnou velkou šanci nepřinesla. Domácí damia si v útoku pomohl faulem a je pískáno.

16
    Do šance se mohl dostat Fedor. K míči měl ale blíže domácí brankář.

17
    K vidění je i dost nepřesností a zatím nesledujeme fotbal hodný boji o poháry.

18
    Osasuna se sice snaží natlačit na polovinu soupeře. Getafe ale dobře brání.

19
    Ke střele z 25 metrů se dostal domácí Nekounam. Balon šel asi metr nad břevno.

20
    Lamah měl první větší šanci utkání. Z levé strany ale vůbec netrefil branku.

21
    Osasuna vybojovala dobrou standardní situaci...

21
    ... domácí celek ale s touto možností naložil hodně špatně. Puňal balon poslal příliš daleko a míč končí až za čárou.

22
    Domácí tým se provinil ofsajdem. Míč pro hosty.

23
    Puňal zkoušel technicky zakončit. Balon šel ale do branky příliš lehce a tak ho v pohodě chytil brankář Moyá.

24
    V útoku to zkouší i hosté. Domácí ale dobře brání.

25
    Hosté se drží na polovině soupeře a hledají skulinky pro střelbu.

26
    Ke střele se dostal Lacen. Balon končí vysoko nad břevnem.

27
    Zatím to nevypadá na brankové hody. Oba týmy mají v útoku velké problémy.

28
    Domácí sice více drží míč, ale jen dvakrát se zatím dostali ke střele.

29
    Puňal zahrával standardní situaci, po které Osasuna jen darovala míč soupeři.

30
    Pokus o hostující protiútok končí na připravené domácí obraně.

31
    Zatím to opravdu nejde a Osasuna i Getafe moc radosti divákům nepřipravily.

32
    Centr do domácího pokutového území v pohodě chytá brankář Fernández.

33
    Domácí tým začne další akci až od svého brankáře.

34
    Dobrou standardní situaci vybojovalo po faulu Nekounam na Castra Getafe...

35
    ... míč si postavil Rios a domácí stále stavějí zeď...

36
    ... Rios poslal balon přesně na hlavu Díaze, který asi o metr poslal hlavou balon vedle tyče! První pěkná akce zápasu. Bohužel bez gólového efektu.

37
    Po faulu na své polovině se bude muset proti standardní situaci bránit Getafe...

38
    ... po centru hlavičkoval García vedle! Další šance, která mohla skončit gólem.

39
    Lamah si v útoku pomohl faulem a musí odevzdat balon.

40
    Je před námi poslední pětiminutovka prvního poločasu. Míč mají domácí a útočí z pravé strany.

41
    Flaňo si neztěžoval situaci a před dotírajícím Fedorem balon odkopl do zámezí.

42
    Cejudo je při útočení zastaven obráncem. Sudí nezapískal a Cejudovi se to nelíbí.

43
    První poločas se opět ustálil do stereotypu a nenabízí žádný zajímavý fotbal.

44
    S blížícím se závěrem mohla jít Osasuna do vedení. To by ale ve finální fázi musela být přesnější.

45
    Getafe si v závěru vybojovalo standardní situaci...

45
    ... střela končí metr nad břevnem.

45+1
    Nastavovat se bude 1 minuta.

45+1
    Sudí Pérez Lasa již kontroluje hodinky.

První poločas přinesl dvě šance, po každé na jedné straně. Ani jeden tým ale nedokázal balon dostat mezi tři tyče a tak je stav stále 0:0. Nutno dodat, že ani Osasuna a ani Getafe pohledný fotbal nepředvádí.

Hráči se vrací na hrací plochu.

46

47
    V úvodu druhého poločasu měl náznak šance domácí tým. Nyní ale útočí Getafe.

48
    Valera vybojoval vhazování v blízkosti domácího vápna.

49
    Fedor napřáhl ke střele. Balon mířil ale daleko od branky.

50
    Getafe vybojovalo standardní situaci...

50
    ... po teči budou hosté zahrávat roh...

51
    ... Rios centr přetáhl a to k úspěchu nevedlo.

51
    Z protiútoku měl obrovskou šanci jeden z domácích hráčů, ale trestuhodně napálil balon jen do brankáře!

52
    V předchozí velké šanci byl Castro. U míče jsou domácí.

53
    Centr z pravé strany končí až u brankáře Getafe Moyi.

54

55
    ... hosté se po rozehrání neprosadili. Mají ale další roh...

56
    ... a po centru na přední tyč je tu další rohový kop...

56
    ... Getafe rozehráno nakrátko a ani to úspěch nepřineslo.

57
    Ozývají se diváci, kterým se průběh utkání a hra nelíbí.

58
    Ríos se dostal do zakončení. Z pravé strany ale napálil jen boční síť.

59
    Hraje se kolem středového kruhu.

60
    Do útoku se dostalo Getafe a zkouší to z levé strany.

61
    Střela Castra mohla být gólová, ale brankář vystihl směr a balon bezpečně chytil.

62
    Lamah si nepohlídal své postavení a je mu odpískán ofsajd.

63
    Nekounam dostal za faul žlutou kartu.

64
    Hostující Mané poslal balon až za branku. Vykopávat bude domácí brankář.

65
    Lamaha nahradil v domácím dresu Lekič.

67
    Domácí tým si vytvořil mírný tlak a tlačí svého soupeře do jeho vápna.

68
    García se přimotal do střely Martíneze a balon tečoval mimo prostor tří tyčí.

69
    Další centr do domácího vápna končí v náruči brankáře Moyi.

70
    Lekič hru domácího týmu pozvedl. Uvidíme, zda to povede ke kýžené brance.

71
    Osasuna vybojovala standardní situaci...

71
    ... centr do vápna hosté dokázali odvrátit. U míče ale zůstává domácí tým.

72
    Osasuna je nyní lepší a tlačí svého soupeře k jeho brance.

72
    Domácí tým vybojoval rohový kop...

72
    ... po centru se Getafe ubránilo. Míč mají ale stále domácí.

73
    U střídaček je živo vypadá to, že se blíží další střídání.

73
    Připraven je Gasquero.

74
    Gasquero nahradil v hostujícím dresu kapitána Gavilána.

75
    Máme před sebou poslední čtvrthodinu. Míč stále drží domácí Osasuna.

76
    A hosté budou opět střídat. Guiza nahrazuje Fedora Miku.

77
    Hosté díky střídání ubrali přes půl minuty z času.

78
    Getafe by chtělo, ale chybí mu finální fáze. Hosté už myslí na konec utkání a zisk bodu.

79
    Další dlouhý aut domácího týmu končí tentokráte u brankáře, který se ale nedomluvil s obráncem a balon chytil až napodruhé.

80
    Centr Damii končí až u brankáře Moyi. Střídat budou i domácí.

81
    Osasuna vybojovala roh...

81
    ... po centru hlavičkoval nad Roversio Rodriguez.

82
    Nekounam byl nahrazen Timorem.

83
    Getafe se brání a málokdy se pokusí jít do útoku. Míč drží Osasuna.

84
    Další pokus o průnik do vápna domácímu týmu nevyšel.

85
    Protiútok Getafe přinesl centr z levé strany, který v pohodě chytil brankář Fernández.

86
    Faul Bertrana. Hosté získali zadarmo míč a jejich obrana si může oddechnout.

87
    Domácí chtěli rohový kop po souboji Garcíi s Valerem. Sudí ukázal jen odkop od branky.

88
    García se dostal ke střele, kterou bravurně ve skoku vyrazil hostující brankář!

89
    Getafe vybojovalo po faulu Damii standardní situaci a s rozehrávkou nechvátá.

90
    Běží poslední minuta základní hrací doby.

90
    Hosté střídají. Odešel Ríos a nahradil ho J. Rodriguez.

90+1
    Cejudo dostal žlutou kartu.

90+2
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90+2
    Osasuna to ještě zkouší a bojuje kolem hostujícího vápna.

90+3
    Jedna z posledních šancí pro Osasunu. Do vápna pošle centr...

90+3
    ... centr se ale nepovedl. Sudí již kontroluje hodinky.

Utkání skončilo zaslouženou remízou. Oba týmy měly dvě gólové šance, které nedokázaly proměnit. Utkání sice nebylo pro oko diváka nejlepší, ale obsahovalo i světlé chvilky. Děkuji za pozornost, přeji hezký zbytek dne (21:48:14)