Košice – Trenčín 1:2 (kon.) | Dunajská Streda – Prešov 0:0 (kon.) | Nitra – Slovan Bratislava 0:1 (kon.)
Ružomberok – Senica 0:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Žilina 1:1 (kon.) | B. Bystrica – Trnava 0:3 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
0:0 (0:0)
FC Tatran Prešov
sk Úterý 27.03.2012, 17:30 • Mestský štadión v Dunajskej Strede • Niké liga

Koniec zápasu. (19:20:59)

Diviš ťahá sekundy a záverečný hvizd rozhodcu Kráľoviča je tu, Dobojované! Gól sme nevideli. Pekný večer.

90+
    Katona v rohu hracej plochy, teraz avizovaní striedanie 29/25

90
    Posledná minúta riadneho hracieho času v Dunajskej Strede, lopta poletuje v strede hracej plochy. Nič mimoriadne sa nedeje, ešte jedno striedanie hostí a tri minúty nadstaveného času.

88
    Aj to málo čo tu bolo už odchádza z tribún nečaká na koniec zápasu.

86
    Šance na jednej i druhej strane dvíhajú fanúšikov zo sedadiel, tentkrát bol pripravený Kučera, ktorý odolal tlaku hostí a Katonu, ktorý stál v postavení mimo hry.

83
    Guba na trávniku si vynútil ošetrenie pred vlastným brankárom, je O.K., v hre bude pokračovať.

89
    Striedanie dolu zišiel Kabele, ktorého nahradilKordič

80
    Faul na Delargeho, ŽK pre Krajnika.

79
    Žiadne strachy, loptu ktorú vytlačil Kučera mimo brány nenarobí žiadnu škodu. Rozhodcovia pískali ofsajd.

77
    Huber sa ľahkovážne zbavil lopty, keď ju zo stredového kruhu zakopol do autu.

76
    Hosťujúci tréner strieda z hry stiahol Papaja, ktorého nahradi Heidenreich.

73
    Ďalší rohový kop v podaní domáceho mužstva odišiel zahrať Kabele ten našiel hlavu na zadnej tyči našiel Hozla, ktorý hlavou trafil tesne nad bránu Diviša.

72
    V Dunajskej Strede domácim nemožno uprieť snahu o prekonanie brankára hostí Diviša, dnes pred nimi stojí nevídaný betón v zelených dresoch.

68
    Marcin, Kabele a Staniša v akcii, posledný menovaný nemal kopmu prihrať tak volil strelu na Divišovu bránu, ktorú netrafil.

65
    Šesťdeiata piata minúta zdvihla všetky zadky na tribúnach, keď sa v pokutovom území dostal k lopte Delarge, pred ním len Diviš, ktorý ho od lopty neodstavil, lopta smerovala do brány, hosťujúceho brankára zastúpil na bránkovej čiare pri pravej tyčke Štetina Lukáš.

63
    Delarge sám v šestnástke opäť sa rozhodol zle,namiesto rany na Diviša sa rozhodol pre prihrávku, ktorú poslal po päťke lopta prešla až do územia nikoho,nakoniec sa však z toho šanca vyklula keď centrovanú loptu zobral Matúšovi priamo z hlavy brankár Diviš.

60
    Domáci tréner strieda, z hry sťahuje Leranta, ktorého nahradí rodák zo Skýcova Ján Hozl.

59
    Delarge dostal famóznu loptu na ľavej strane hracej plochy, pred pokutovým územím zastavil a prehajdákal tak ten správny moment na strelu alebo prihrávku.

57
    Strela za strelou smeruje na hosťujúcu bránu, domáci pri jej dobíjaní sú absolútne jaloví, lopta nie a nie sa dostať za chrbát hosťujúceho brankára Diviša.