Czech Selects – ProHockey-Orr 1:3 (kon.) | Boston Jr. – Czech Selects 6:0 (kon.)
Czech Selects
1:3 (1:2, 0:1)
ProHockey-Orr
Čtvrtek 12.04.2012, 16:00 • USM, Maine • 96 WSI Portland, Maine

Děkujeme za pozornost, ve 21:15 můžete sledovat přenos dalšího zápasu proti Boston Junior Bruins. (17:32:07)

Vyrovnaný zápas rozhodly individuality na straně soupeře a český tým v prvním zápase na turnaji prohrává 1:3.

48:00

47:53
    Matoušek inkasoval bolestivý zásah do břicha a DeLuca (PHR) je vyloučen na dvě minuty.

45:50
    Český tým zahrál dvakrát na zakázané uvolnění.

44:24
    Akce týmu ProHoceky skončila nepřesnou přihrávkou Hynese.

42:30
    Linda při šarvátce nepříjemně zasáhl svou holí spoluhráče Bumbála.

42:30
    Linda (CSL) vyloučen za vražení na hrazení na 5 minut, Russell (PHR) za následnou potyčku na 4 minuty.

41:25
    Pumr střílí těsně nad břevno.

39:56
    DeLuca pálil z otočky, Pírs vyrazil přízemní ránu betonem.

37:58
    Parker jel sám na na Pírse, který jeho ránu mezi betony vykryl.

36:31
    Drobná šarvátka končí vyloučením hráčů s číslem 20 na obou stranách. Jsou to Lintner a Linda.

35:40
    Hra se stěhuje před brankáře Harrona - zakázané uvolnění.

34:50
    ProHockey v ofsajdu.

34:01

Štěpán Tomš

Branky a nahrávky: 12. Dyrynk (Matoušek) - 11. MacLean, 24. DeLuca (Hopkin, MacLean), 30. Hynes (Carter)

Czech Selects: Pírs (Sova) - Tržický, Pumr, Matoušek, Delisle - Linda, Dyrynk, Bumbál - Kašpar, Halász, Hroboň - Clayton, Revaj, Schultz
    ProHockey-Orr: Harron (Felder) - Nolan, Campbell, Lintner, Scullion, Hofford, Russell - Hynes, DeLuca, Carter, MacLean, Shaw, Chadder, Kudla

Rozhodčí: Andersson, Langelier