Hlučín – Kroměříž 1:3 (kon.) | Olomouc B – Břeclav 0:1 (kon.) | Ostrava B – Slovácko B 1:3 (kon.)
Brno jun. – Zlín B 1:0 (kon.) | FKM Vysočina Jihlava – Rosice 1:0 (kon.) | Zábřeh – Uničov 2:1 (kon.)
FK Sulko Zábřeh
2:1 (1:1)
SK Uničov
Neděle 15.04.2012, 16:00 • Městský stadión Zábřeh. • Moravskoslezská fotbalová liga

Rozhodčí Drozdy ukončil zápas Zábřeha s Uničovem za stavu 2:1 a 3body zůstávají doma. Za 14 dní znovu napočtenou. (17:50:20)

90
    Začalo pršet a rozhodčí Drozdy nastavil jednu minutu.

90
    Poslední střídání domácích.

89
    Druhé střídání.

83
    Uničov se snáží o vyrovnání a tlačí Zábřeh do defenzívi.

79
    Brankář domácích podržel vedení když nejprve vyrazil střelu Nuce a následně střílel Vejvoda těsně nad branku Bárty.

77
    První střídání domácí.

76

74
    Hlasetel oznámil že ..... Dnešní utkání sleduje 360 diváků.

Zábřeh právě vstřelil branku!
    Po faulu na domácího hráče byla nařízena penalta kterou proměnil Martin Bačík! Stav utkání 2:1 pro Zábřeh !

53
    Byla nařízena penalta. pro domácí.

52
    Roh domácích končí, autem.

46

První poločas nám přinesl zajimavé momenty. Stav mezi FK Sulko Zábřeh SK Uničov 1:1 po prvních 45.minutách.