Groningen – Kerkrade 0:1 (kon.) | Ajax – Graafschap 3:1 (kon.) | Utrecht – Venlo 4:2 (kon.)
Arnhem – Den Haag 1:0 (kon.)
FC Groningen
0:1 (0:1)
Roda JC Kerkrade
Neděle 15.04.2012, 12:30Nizozemská Eredivisie

Je tu konec zápasu, který přinesl výhru hostů 0:1. Do druhé půle sice domácí vstoupili aktivněji, jenže to jim vydrželo asi deset minut. V dalším průběhu poločasu byli lepší hosté a jejich vítězství je zasloužené.. (14:22:27)

90+3
    Po brejku se do zakončení hrnul Ramzi, na míč ale v tísni nedosáhl.

90+2
    Stále se hraje spíše na polovině Groningenu, domácí jsou na tom dnes špatně.

90+1
    Hosté velmi šikovně drží balon na polovině soupeře. Groningen se nemůže k ničemu dostat.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Hosté střídají. Odešel Malki a nastupuje Guus Hupperts.

89
    Hosté mají v závěru tlak. Na centr do vápna si naskakoval v rychlosti Malki, chyběl mu kousek.

88
    Po další střele hostujícího Ramziho musel zasahovat domácí gólman.

87
    Místo rohu přišel brejk, po kterém stáli při domácích všichni svatí.

86
    Po střele Pedersen zasáhl jeden z hostujících hráčů míč rukou, penalta se ale nepískala. Je z toho jen roh.