Espanyol – Valencia 4:0 (kon.) | Zaragoza – Granada 1:0 (kon.) | Real Betis – Osasuna 1:0 (kon.)
Malaga – Real Sociedad 1:1 (kon.) | Villarreal – Santander 1:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Mallorca 1:0 (kon.)
Rayo Vallecano – Atlético 0:1 (kon.)
Rayo Vallecano
0:1 (0:0)
Atlético Madrid
Neděle 15.04.2012, 21:30Španělská LaLiga

Pro dnešek je to ze španělské La Ligy vše. Děkuji za pozornost a někdy opět na počtenou! (23:25:04)

Tak Atlétiko Madrid si nakonec z trávníku nováčka odváží tři body, když jediný gól zápasu vstřelil v 64. minutě třetí nejlepší střelec soutěže Falcao. Domácí si poté nevytvořili prakticky žádnou vyloženou šanci a dá se říci, že výsledek je asi zasloužený. Atlétiko tak ztrácí pouhý bod na šestou Osasunu a může nadále bojovat o Evropské poháry.

90+4
    Adrián sice svou možnost prováhal a Arribas jej obral o míč, ale to mu už asi nebude vadit.

90+3
    Turan si došel pro faul, za který je žlutě odměněn Tito.

90+3
    U míče hosté.

90+1
    Diego je střídán. Poslední okamžiky zápasu odehraje Perea. Nastavují se tři minuty.

85
    Diego Benito nahrazuje v domácí sestavě Movillu.

90
    Benito zasáhl do zad Diega a ten zůstává ležet v bolestech na hřišti.

89
    Domácí kouč Sandoval měl konflikt s hostujícím pravým bekem Juanfranem. Nakonec se hráči Atlética omluvil a sudí vše řeší jen domluvou.

88
    Vallecano nastěhováno na polovině Atlética, ale zatím bez efektu.

86
    Rychlý protiútok hostí. Adrián přebral na pravé straně míč na hranici ofsajdu a poslal přízemní centr do pokutového území, kde byl Falcao úplně sám. Hostující hrot však míč promáchl a z jeho příležitosti tak nic nebylo.

84
    Domácí se nemohou dostat do tlaku. Teď byl na polovině Atlética faulován Diego, takže hosté mohou ušetřit nějaký čas.

82
    Diegův centr mířil do prostoru, kde nebyl žádný z jeho spoluhráčů.

82
    Dalším potrestaným hráčem je domácí Arribas, který fauloval Adriána.

80
    Žlutou kartu vidí hostující Adrián.

79
    Falcao zatáhl míč do vápna a nahrál Diegovi, jehož přízemní střelu bravurně vytáhl Cobeño na roh.