Dortmund – Freiburg 4:0 (kon.) | W. Brémy – Schalke 2:3 (kon.) | Hannover – Kaiserslautern 2:1 (kon.)
Mohuč – Mönchengladbach 0:3 (kon.) | Norimberk – Leverkusen 1:4 (kon.) | Stuttgart – Wolfsburg 3:2 (kon.)
Kolín nad Rýnem – Bayern 1:4 (kon.) | Augsburg – Hamburg 1:0 (kon.) | Hertha – Hoffenheim 3:1 (kon.)
VfB Stuttgart
3:2 (0:1)
VfL Wolfsburg
Sobota 05.05.2012, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Německá Bundesliga

Dnešní zápas skončil lépe pro domácí Stuttgart, který se postaral o infarktový závěr a zasadil nádhérné tři góly. Hosté po prvním poločase vedli a v šedesáté první minutě přidali další gól, díky kterému měli dvoubrankový náskok. Stuttgart svůj boj ale nevzdal a během sedmi minut zápas otočil na 3:2. V sedmdesáté třetí minutě poslal míč hlavou do sítě Cacau a o čtyři minuty později naostřil své polonůžky Maza, který skóre vyrovnal. Nicméně domácí Stuttgart se o dvě minuty později radoval z dalšího vstřeleného gólu, tentokrát se prosadil Traore, kterému ke vstřelenému gólu stačilo dvacet čtyři minut na hřišti. Kouč domácích Labbadia i fanoušci jsou jistě spokojení. Na druhé straně Magath musí být smutný, že jeho svěřenci ke konci ztratili důležité tři body. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne. (17:28:10)

90+2
    Sakai vybojoval autové vhazování.

90
    Hlavní sudí Perl stejně jako v prvním poločase nastavuje dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Do konce zápasu zbývají necelé dvě minuty.

88
    Domácí hráči udělali jistě svým příznivcům neskutečnou radost, když během sedmi minut otočili skóre, které nevypadalo vůbec příznivě. Atmosféra na stadioně je úžasná. Fanoušci bouří a Švábi mají velkou chuť útočit.

87
    Švábi dostali po třech nádherných gólech velkou chuť skórovat a stále útočí.

86
    Dnešní utkání sleduje 58 500 diváků.

84
    Do zakončení se dostal Schäfer, který mohl srovnat skóre, ale jeho pokus byl velmi nepřesný.

81
    Poslední střídání hostů. Ze hřiště odešel Josue, nahradil ho Polter.

79
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    Do zakončení se mohl dostat v pokutovém území Ibisevic, ale netrefil míč. Míč tak putoval na vzdálenější tyč, kde byl ve výborném pohybu IBRAHIMA TRAORE, který dopravil míč do odkryté branky a poslal svůj tým do vedení. Domácí Stuttgart tak během sedmi minut otočil skóre na 3:2.

77
    Centrovaný míč do pokutového území Benaglio vyboxoval, ale míč se odrazil přesně do míst, kde stál osamocený MAZA. MAZA naostřil své polonůžky a vsítil vyrovnávací branku do odkryté brány.

75
    Domácí hráči využívají posledního střídání. Ze hry odešel Boka, který dnes moc vidět nebyl. Nahradil ho Molinaro.

73
    Domácí hráči zahrávali volný přímý kop. U pravé tyče prodlužoval hlavou na vzdálenější tyč Delpierre, kam si naběhl CACAU, který dopravil míč hlavou do sítě. Benaglio se natahoval marně. Suttgart má tak ještě necelých dvacet minut na to, aby utkáni zdramatizoval.

73
    Střely na branku: VfB Stuttgart 1 - 3 VfL Wolfsburg.

Střely celkem: VfB Stuttgart 6 - 6 VfL Wolfsburg.

73
    Držení míče: VfB Stuttgart 56% - 44% VfL Wolfsburg.

72
    Hosté vybojovali rohový kop. Centrovaný míč na přední tyč domácí odvrátili do bezpečí.