Slavia – Bohemians 1905 3:1 (kon.) | Žižkov – Hr. Králové 1:1 (kon.) | Liberec – Plzeň 0:0 (kon.)
Příbram – Slovácko 0:4 (kon.) | Teplice – Ostrava 1:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Jablonec 3:0 (kon.)
Olomouc – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 3:0 (kon.)
SK Slavia Praha
3:1 (0:0)
Bohemians Praha 1905
Sobota 12.05.2012, 17:30 • Eden • Gambrinus liga

88
    Slavia právě vstřelila branku!
    A o minutu později přichází další rána pro hosty! Překrásnou kombinaci Vlčka využil ZBYNĚK POSPĚCH a po kličce podruhé sám překonává hostujícího gólmana - 3:1!

87
    A právě DANIEL VESELÝ byl na hřišti několik sekund a ihned posílá Slavii podruhé v zápase do vedení! Přiklepnutí na hranici levého vápna pro Veselého a ten střelou k tyči překonal Sňozíka - 2:1!

71
    Jarolím se snažil přehodit gólmana a to se mu povedlo. Jenže míč skončil na horní síti!

67
    Kraják postupoval sám na gólmana, Berkovec ho bravurně vychytal!

60
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Volný přímý kop z velké vzdálenosti centroval LUKÁŠ BUDÍNSKÝ, míč nebyl nikým tečován a k překvapení všech zapadl přesně k tyči Berkovcovy branky - 1:1!

58
    Na straně druhé vymění Šumského Nerad.

57
    A k avizovanému zranění dochází. Již druhé kvůli zranění, nyní odchází Cicman, místo něj si zahraje Sudek

53
    Pěkná kombinační akce Slavie znamená vedoucí gól! Jarolím posunul míč do pokutového území na připraveného ZBYŇKA POSPĚCHA, který se s ním otočil a se štěstí skákavou střelou prostřelil Sňozíka - 1:0!

46
    Do druhého poločasu již nenastoupí Petrák, místo něhož přijde Tomáš Frejlach.

42
    Centr od Trubily sklepl Vlček pro Jarolíma. Kapitán Slavie z blízkosti branky přestřeluje.

38
    Sudí Radek Příhoda tahá ze své kapsy druhou žlutou kartu. Nyní ji vidí Jindřišek za šlapák na Petráka.

35
    Poprvé v utkání je k vidění žlutá karta. Za svůj faul na polovině hřiště ji vidí domácí stoper Martin Latka.