Argentina
4:3 (2:1)
Brazílie
Sobota 09.06.2012, 21:00Přípravný zápas

Viděli jsme fantastickou reklamu na fotbal, jejíž hlavní roli hrál nejlepší fotbalista planety Lionel Messi, který zaznamenal hattrick! Lépe do zápasu vstoupili Brazilci, kteří vedli 1:0. Pak vývoj dvěma góly zařídil právě Messi. Jenže Brazilci opět dokázali zápas Oscarem a Hulkem otočit a zdálo se, že zápas vyhrají. Jenže na 3:3 vyrovnal patnáct minut před koncem Fernández a pět minut před koncem vstřelil vítězný gól geniální Messi! (23:02:03)

90+3
    Do ofsajdu se dostal Agüero, míč tak bude mít Brazílie.

90+3
    Závěr zápasu se již dohrává, hraje se poslední minuta hry.

90+1
    Divoký závěr zápasu! Po vzájemné potyčce a následné strkanici obou týmů dostali červenou kartu Lavezzi a Marcelo!

90
    Druhý poločas zápasu bude nastaven o tři minuty.

88
    Ve stejnou chvilku odešel Rodriguez a zahraje si Hugo Campagnaro.

88
    Nyní střídá Argentina. Odešl Gonzalo Higuaín, místo něj se na hřiště podívá Ezequiel Lavezzi.

87
    Argentinci jsou při chuti a ženou se do útoku, Brazílie je pod tlakem.

85
    Argentina právě vstřelila branku!
    LIONEL MESSI vstřelil svůj třetí gól v zápase, když měl téměř od poloviny hřiště velké množství prostoru. Udělal několik rychlých kroků a následně levačkou trefil přímo šibenici brazilské brány!

84
    Po rohu přišel místo šance brejk Brazílie a Argentina měla velké štěstí.

83
    Přímý kop zahrál právě Messi a jeho ránu mířící do brány vyrazil na roh Rafael.

82
    Casemiro fauloval Messiho, dostává žlutou kartu a zároveň přímý kop pro Argentinu z ideální pozice!

80
    Dnešní utkání sleduje 81.994 diváků!

79
    Střídání Brazílie. Odešel Rafael a nastupuje Danilo.

77
    Ke střele se dostal Giuliano, mířil ale nepřesně.

75
    Parádní zápas pokračuje! tentokrát se po rohu prosadili argentinští fotbalisté, když na centr do vápna ideálně naskočil FEDERICO FERNÁNDEZ a s pomocí tyče vyrovnal na 3:3!

74
    Zároveň střídá také Argentina. Odešel Di María a nastupuje Sergio Agüero.

74
    Brazílie střídá. Odešel Romulo a nastupuje Casemiro.

Petr Bílek

Branky: 31. Messi, 34. Messi, 75. Fernández, 85. Messi - 23. Romulo, 56. Oscar, 72. Hulk

Karty:   13. Gago (ARG), 48. Higuaín (ARG), 59. Mascherano (ARG) - 38. Rafael Silva (BRA), 82. Casemiro (BRA)   90+1. Lavezzi (ARG) - 90+1. Marcelo (BRA)

Argentina: Romero - Rodriguez, Garay, Férnandez, Zabaleta - Sosa, Gago, Mascherano - Higuaín, Messi, Di María
    Brazílie: Rafael - Rafael Silva, Bruno Uvini, Juan, Marcelo - Sandro, Romulo, Oscar, Hulk, Leandro Damiao - Neymar

Diváci: 81994