Španělsko – Itálie 4:0 (kon.)
Španělsko
4:0 (2:0)
Itálie
Neděle 01.07.2012, 20:45 • Olympijský stadion, Kyjev (Ukrajina) • Mistrovství Evropy

87
    Na poslední minutky na hřiště vběhne Juan Mata, který vystřídá Andrése Iniestu. Poslední střídání Španělska a celého utkání.

75
    Vicente del Bosque podruhé v zápase střídá. Cesc Fábregas odchází, místo něj si zahraje Fernando Torres.

59
    Poprvé střídají i Španělé. Odpracováno má střelec první branky David Silva, na hřišti jej nahradí Pedro Rodríguez.

57
    Poslední střídání týmu Cesare Prandelliho. Riccardo Montolivo dohrál, na hřiště jde Thiago Motta.

46
    Italové provedli do druhého poločasu změnu. Antonio Di Natale, který jako jediný na turnaji dal Španělům gól, na hřišti nahradil Antonia Cassana.

21
    Giorgio Chiellini má zdravotní problémy a Itálie musí nuceně střídat. Na hřiště místo něj míří Federico Balzaretti.
    Internetový obchod Marken.cz vám přináší legendární sortiment Fanklubu defenzivního fotbalu! Pořiďte si originální šálu nebo triko a zařaďte se do skupiny fanoušků, která ví, že nejdůležitější jsou body.