Opava – Frýdek-Místek 2:0 (kon.) | Sparta – Vlašim 5:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Příbram 1:0 (kon.)
Maccabi Haifa
1:0 (0:0)
FK Příbram
Úterý 17.07.2012, 18:30 • Kaprun (Rakousko) • Přípravný zápas

Je tu konec, Příbram podlehla svému soupeři 1:0, když ve 48. minutě vstřelil branku Ezra. Škoda nevyužitých šancí, výsledek mohl být daleko jiný a hlavně lepší. Středočeši tak potřetí v řadě nedokázali skórovat. To je vše z tohoto přátelského zápasu, u dalších zápasů se budu těšit na počtenou. (20:15:12)

89
    Reuven Atar může být spokojen s výsledkem, nikolik však s hrou svého týmu. Izraelci toho moc nepřevedli, ale na Příbram to zatím stačilo. Účastník Gambrinus ligy byl po většinu utkání lepší, ale gól nevstřelil.

88
    Do konce dvě minuty a nastavení a už to nevypadá na nějaký zvrat v zápase, natož na vyrovnání.

87
    Kevin Lafrance vypálil z obrovské dálky, míč ale zapadl hluboko mimo sportovní areál. Snaha Příbrami se zdá být marná.

85
    Tamir Cohen je dalším potrestaným hráčem dnešního duelu. Rozhodčí mu udělil žlutou kartu velice rychle, nebylo po faulu na Lafranceho co řešit.

85
    Ani teď to neprošlo. Koukal hledal Krbečka, marně. Vyběhnuvší gólman byl u své levé tyče včas.

83
    Neujala se ani střela Milana Mišůna, která sice byla tvrdá, ale hodně nepřesná.

81
    Dlouhé nákopy Koukala většinou končí u jisté obrany Maccabi Haifa.

80
    Deset minut do konce řádné hrací doby a u míče jsou stále zkušenější izraelští fotbalisté.

78
    Idan Vered si proklestil cestu až na hranici velkého vápna, ale naštěstí vypálil slabě. Rondzik chytá míč do náruče.

76
    Zoran Danoski sice vstřelil branku, ale byla z ofsajdu, který byl zřetelný a jasný.

75
    Haifa v poklidu brání hubený výsledek. Bouřlivák Vavruška neustále hecuje své svěřence.

74
    Obraz hry se příliš nemění, Příbram je stále častěji u míče a soupeř čeká na brejky. Dalo by se říci, že i díky hromadnému střídání opadlo tempo hry a na hřišti se toho příliš neděje.

72
    Obrana Maccabi se hodně zlepšila a prakticky vůbec nepouští hráče českého mančaftu do šancí.

70
    Izraelci šli do hodně nebezpečného brejku, naštěstí na poslední chvíli zapracoval obránce Hájovský. Už to mohlo být pro Příbram hodně špatné, tedy co se týče nějakých možností k vyrovnání tohoto nepříznivého stavu.

68
    Probíhá občerstvení a také hromadné střídání.

66
    Šlapák hraje hodně důrazně, rozhodčí mu tuto tvrdou hru rozhodně netoleruje.

64
    Středočeši měli zajímavou standardku, jenže Koukalův přetažený centr skončil v rukavicích Nira Davidoviče, který je od druhého poločasu v bráně Maccabi.