Flora – Basilej 0:2 (kon.) | Liberec – Karaganda 1:0 (kon.) | Žilina – Kirjat Šmona 1:0 (kon.)
New Saints – Helsingborg 0:0 (kon.) | Valletta – Partizan Bělehrad 1:4 (kon.) | Shamrock – Ekranas 0:0 (kon.)
MŠK Žilina
1:0 (0:0)
Hapoel Ironi Kirjat Šmona
Úterý 17.07.2012, 19:30 • Pod Dubňom, Žilina • Liga mistrů (předkola)

To je pro dnešní den ze zápasu MŠK Žilina - Hapoel Ironi Kirjat Šmona všechno. Děkuji Vám za pozornost při sledování online přenosu a přeji hezký zbytek večera. (21:24:34)

Žilina v utkání vítězí a odnáší si do odvety, která proběhne za týden v Haifě dobrou pozice, ale stále je to jen "poločas" a to vědí všichni aktéři. Ve druhé půli bylo k vidění spíše taktické představení, které vyvrcholilo v 80. minutě, když sudí nařídil pokutový kop pro domácí. Nunes ho nedokázal proměnit, ale aspoň získal roh. Rozehrávka Barčíka se snesla na hlavu Jozefa Piačeka, který dal nakonec jediný gól MŠK.

90+3
    Žilina už si hlídá balón a zápas spěje ke svému konci.

90+2
    Domácí taktické střídání. Kapitána Barčíka nahradil Angelovič, střídání trvalo opravdu dlouho.

90+1
    Izraelský tým střídá. Solariho nahrazuje Mresat.

90
    Hlavní sudí César Muňiz Fernandéz nechává nastavit k druhému poločasu dvě minuty.

90
    Hráči Žiliny kombinují s balónem, nikam nespěchají...

89
    U střídaček už se chystá poslední domácí střídání, které už bude jen taktické.

88
    Následně útočný faul Jeana Dezy, ten vidí žlutou kartu.

87
    Majtánova výborná práce přinesla Žilině rohový kop, ze kterého nakonec nevzešlo žádné velké ohrožení branky.

86
    Deza v dalším ofsajdu.

84
    Majtán byl nyní zastaven v útoku ofsajdem.

84
    Solari ve velmi dobré pozici míří mimo!

83
    Hapoel už nemá co ztratit a tak nyní je vidět téměř absolutní ofenziva.

82
    Tasevski odešel ze hřiště, nahrazuje ho Gazal.

82
    Žilina právě vstřelila branku!
    Nunesova neproměněná penalta je zapomenuta! Po rohu, který byl po penaltě nařízen se míč přesně snesl na hlavu JOZEFA PIAČEKA, který hlavou otevírá skóre!

81
    Nunes kopl míč přímo do středu branky a není to gól!!! Amos fantasticky!

80
    Gabai si nedovoleně odstavil ve vápně Dezu, který upadl a sudí píská pokutový kop.