BATE – Vardar 3:2 (kon.) | Maribor – Željezničar Sarajevo 4:1 (kon.) | Ludogorec – Dinamo Záhřeb 1:1 (kon.)
Budućnost Podgorica – Śląsk 0:2 (kon.) | Molde – Ventspils 3:0 (kon.)
NK Maribor
4:1 (0:1)
Željezničar Sarajevo
Středa 18.07.2012, 20:00Liga mistrů (předkola)

Utkání končí. V prvním poločase Maribor jasnou převahou dával soupeři najevo, že to nebude jasná záležitost, ale kdo by čekal, že nakonec vyhraje rozdílem 4:1. Druhý poločas byl ze strany domácích exhibiční a ti jsou již jednou nohou v další části předkola. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou. (21:53:03)

90+2
    Maribor právě vstřelil branku! Branku vstřelil TAVARES.

90+1
    Hosté jsou u míče na polovině soupeře.

90
    Nastavují se 4 minuty nad rámec hrací doby.

90
    A ještě Račjevič dostává žluté napomenutí. Hráči si s nějakými zákroky na hraně nedělají problémy.

88
    Na trávníku leží hostující Belisja, nehraje se.

87
    Sarajevo ještě vyvíjí snahu o vytvoření nějakého útoku, ale nedaří se.

85
    Centrovaná standardní situace pro hosty.

84
    Handanovič rozehrává od své branky. Nikam se nežene.

83
    Domácí se tlačí do dalších útoků, ale už na nich není vidět nějaká extra snaha. Přeci jen tento výsledek jim stačí.

81
    Střídání domácích. Mezga odchází a místo něj si zahraje Lisjak.

80
    Sarajevo má problémy dostat se vůbec na dohled brankáři Hrandanovičovi. Uvidíme jak do odvety, ale zatím je rozdílová kvalita obou týmů patrná.

78
    Tak tohle je pro Sarajevo velmi nepříjemná situace. A stále jsou domácí aktivnějším a lepším týmem.

76
    Maribor právě vstřelil branku!

Hosté předvedli hrozivou chybu v obraně kdy nechali projít kolmici na BERICE, který poté sám tváří tvář brankáři mířil přesně.

73
    Domácí přebírají iniciativu a jsou jasně lepší. Ještě jedna branka a mají do odvety výborný výsledek. Takhle přeci jen má Sarajevo branku z hřiště soupeře.