BATE – Vardar 3:2 (kon.) | Maribor – Željezničar Sarajevo 4:1 (kon.) | Ludogorec – Dinamo Záhřeb 1:1 (kon.)
Budućnost Podgorica – Śląsk 0:2 (kon.) | Molde – Ventspils 3:0 (kon.)
PFK Ludogorec Razgrad
1:1 (0:0)
GNK Dinamo Záhřeb
Středa 18.07.2012, 20:00 • Ludogorets Arena • Liga mistrů (předkola)

Tolik tedy z dnešního zápasu, hezkou dobrou noc. (21:55:00)

Je tu konec, domácí nakonec po dobrém výkonu přichází o hubené vedení a případné vítězství. V samotném závěru vyrovnal střídající Rukavina a Chorvaté tak půjdou do odvety s dobrou výchozí pozicí. Dnes nebyli lepší, ale nakonec vydolovali remízu.

90+3
    Dinamo Záhřeb právě vstřelilo branku!

Tak to je neskutečný šok pro domácí, kteří ovládali poslední minuty, ale zcela zapomněli na střídajícího ANTE RUKAVINU, který minutu před vypršením nastaveného času dokázal vyrovnat. Za čtyři minuty na hřišti výborná práce. Je vyrovnáno a asi i tak zápas skončí.

90
    Nastavují se čtyři minuty a v první minutě mohl přidat druhou branku Gargorov, ale prováhal možnost ke střelbě.

90
    Poslední střídání také u domácích. Končí Stojanov, hubené vedení se bude snažit bránit Guela.

89
    Potřetí a naposledy střídají hosté. Dohrál Tomečak, nastupuje Rukavina.

86
    Druhé střídání kouče Bogdanova. Odešel Ivanov, přišel Aleksandrov.

85
    Pět minut do konce základní hrací doby a u míče jsou hosté, kteří se snaží něco s výsledkem udělat.

84
    Tak nakonec odchází další zraněný hráč Dyakov a na zelený pažit vstupuje na poslední minuty Moti. Jedná se o první střídání domácího trenéra.

83
    Střelec vedoucí branky je odnešen na nosítkách, vypadá to, že bude vystřídán.

82
    Hra se kouskuje, což samozřejmě vyhovuje domácím fotbalistům.

80
    Chvíli se nehrálo, probíhá ošetřování jednoho z domácích borců.

77
    Největší šance Dinama v zápase. Z ničeho nic se ocitl v pokutovém území Begiraj a pohrál si jednak s obránci a jednak i s brankářem. Jenže na poslední chvíli se vrátil do brány bek Guldan a skutečně v hodině dvanácté odkopl šourající se míč z brankové čáry. Už tam putoval, ale nedoputoval.

76
    Záhřeb střídal již dvakrát, zatímco domácí ani jednou.

76
    Změna stráží v chorvatském provedení. Odešel nevýrazný Čop, na jeho místo jde Alispahič.

75
    Golubovič stáhl vysoký centr s naprostým klidem. To byla sladká malina pro bulharského zkušeného mága.

73
    Sedmdesát minut patřilo domácím, po obdržené brance se také derou kupředu hosté. A s nadsázkou řečeno, už bylo na čase.

73
    Možná se hosté konečně probudili, hodně nebezpečně pálil Sammir a opět ten míče neletěl špatně.