BATE – Vardar 3:2 (kon.) | Maribor – Željezničar Sarajevo 4:1 (kon.) | Ludogorec – Dinamo Záhřeb 1:1 (kon.)
Budućnost Podgorica – Śląsk 0:2 (kon.) | Molde – Ventspils 3:0 (kon.)
FK Budućnost Podgorica
0:2 (0:1)
Śląsk Wrocław
Středa 18.07.2012, 20:45Liga mistrů (předkola)

Je tu konec zápasu, který skončil výhrou hostujícího týmu 2:0. Zástupci domácího týmu budou ale hodně nazlobení na rozhodčího. První gól zaváněl ofsajdem a druhý padl z hodně kontroverzní penalty. Do odvety nemohou domácí počítat ani s Brazilcem Beckem Júniorem, který dostal čtyři minuty po svém příchodu na hřiště červenou kartu. (22:39:02)

90+3
    Domácí se tlačí na polovinu soupeře, teď už ale branku asi nevstřelí.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90
    Śląsk měl možnost Milou zahrávat rohový kop, nic z toho ale nebylo.

89
    Hosté střídají. Odešel Sobota a nastupuje Stevanović.

88
    Hodně pěknou ránu z přímého kopu vyslal směrem k hostující bráně Kurbegović, míč z jeho kopačky šel ale těsně nad.

86
    Domácí hráči se snaží do odvety jít s lepším výsledkem a přestože hrají v deseti, chtějí na domácím hřiště vstřelit alespoň jeden gól.

84
    Další střídání, tentokrát na straně domácích. Odešel Adrović a nastupuje M. Vukčević.

82
    Střídání hostů. Odešel Gikiewicz a nastupuje Díaz.

81
    Mila kopal rohový kop, i přes lehké zmatky ve vápně se domácí ubránili.

79
    Při následných protestech strčil do rozhodčího Radonjić a dostává žlutou kartu.

79
    Po faulu loktem dostal nyní přímo červenou kartu Beck Júnior. Ten byl na hřišti ani ne pět minut.

77
    Hosté kopali rohový kop, domácí se ale ubránili.

76
    Až do zakončení se prodral domácí útočník Adrović a Kelemen musel opět zasahovat.

75
    Střídají také domácí. Odešel Vukčević a zahraje si Beck Júnior.

72
    Kurbegović měl možnost kopat rohový kop, po centru do vápna zakončoval Radonjić k tyči, gólman Kelemen byl ale na místě!