Karaganda – Liberec 1:1 (po pr.) | Ventspils – Molde 1:1 (kon.) | Salzburg – Dudelange 4:3 (kon.)
Kirjat Šmona – Žilina 2:0 (kon.) | Ekranas – Shamrock 2:1 (kon.) | Zestafoni – Neftçi Baku 2:2 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Ulysses 1:0 (kon.) | Basilej – Flora 3:0 (kon.) | Debrecín – Skënderbeu 3:0 (kon.)
Partizan Bělehrad – Valletta 3:1 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Maribor 1:2 (kon.) | Reykjavík – Helsinki 1:2 (kon.)
FC Zestafoni
2:2 (2:1)
Neftçi Baku
Úterý 24.07.2012, 19:00 • Stadion Davida Abašidzeho, Zestaponi • Liga mistrů (předkola)

I přes slušný nástup Zestafoni do utkání si Něftči Baku postup do třetího předkola Ligy mistrů pohlídalo a může se těšit na izraelského mistra Hapoel Kiryat Shmona, jemuž se dnes podařilo vyřadit Žilinu. Děkujeme za pozornost (20:52:48)

90
    Flavinhovu záludnou střelu pokryl Kvaschvadzeho, to ale asi bude to poslední, co dnes udělal.

88
    Mujiriho střela zpoza šestnáctky jen těsně minula Mehdijevovu branku.

82
    Poslední střídání v tomto utkání: E. Mehdijev přišel na plac místo Sadygova.

80
    Posledních deset minut trápení pro domácí Zestafoni.

75
    Své účinkování v utkání ukončil Wobay, místo něj přišel Abdullajev.

72
    Tempo hry upadlo a prakticky se už čeká na závěrečný hvizd sudího Kučina, kterým by měl být stvrzen postup Něftči Baku.

69
    Vystřídali také domácí a tentokrát už naposledy: Gongadzeho nahradil Eljava.

68
    Sejidov vystřídal Imamverdijeva.

63
    Aptsiauri nahradil Gorgiašviliho.

60
    Šance domácích na postup se tak zřejmě definitivně rozplynuly. Je totiž nanejvýš nepravděpodobné, že by se Zestafoni ve zbývající půlhodině podařilo čtyřikrát skórovat.

55
    Seuna nahradil Benašvili.

51
    Jenomže teď přišla žlutá karta pro Teimuraze Gongadzeho a pokutový kop pro Něftči Baku!

52
    Něftči Baku právě vstřelilo branku!
    RASHAD A. SADYGOV si s nařízenou penaltou bez problémů poradil.

50
    Zestafoni je na úvod druhého poločasu jasně aktivnější, pro postup ale v tuto chvíli musí vstřelit tři branky.

47
    Ramosův faul na Gorgiašviliho kousek od šestnáctky, míč si postavil Mujiri a trefil břevno branky Něftči!

46

Domácí Zestafoni se v tomto utkání díky gólům Mujiriho a Dvaliho přiblížilo k postupu, nicméně jeho euforii ve 22. minutě zkrotil Wobay. Hosté z Baku tak mají ke třetímu předkolu blíže, neboť v součtu obou utkání momentálně vedou 4:2. Druhá půle začne cca dvě minuty po osmé hodině.