Domin. republika – Japonsko 0:3 (kon.) | Alžírsko – Rusko 0:3 (kon.) | Srbsko – Turecko 0:3 (kon.)
V. Británie – Itálie 0:3 (kon.) | USA – Čína 3:0 (kon.) | Brazílie – J. Korea 0:3 (kon.)

12:25
    Máme za sebou utkání Velké Británie s Italií, která jasně potvrdila úlohu favorita. Britky dokázaly potrápit soupeře pouze v prvním setu, který prohrály 25:27 a od té doby si ani neškrtly. Oba následující sety prohrály shodně 12:25 a celý zápas prohrály 0:3 na sety.

Z mé strany je to prozatím vše a budu se těšit u dalších onlajn reportáží z LOH. (19:05:59)

12:25
    Třetí set skončil.

12:25
    Barazzová (ITA) ukončuje úspěšným blokem tento zápas.

12:24
    Dvanáct mečbolů pro Italky!

12:23
    Leafová (GBR) nezvládla příjem.

12:22
    Piccininiová (ITA) zahrála šikovně křížem, přesně do míst kde nikdo nebyl.

12:21
    Sandellová (GBR) vytáhla dobrý blok a již nyní Britky vědí, že horší než ve druhém setu to nebude.