Domin. republika – Japonsko 0:3 (kon.) | Alžírsko – Rusko 0:3 (kon.) | Srbsko – Turecko 0:3 (kon.)
V. Británie – Itálie 0:3 (kon.) | USA – Čína 3:0 (kon.) | Brazílie – J. Korea 0:3 (kon.)

31:29
    Je konec! Volejbalistky USA vítězí i ve svém třetím zápase a poráží dosud také stoprocentní Číňanky. Ty odehrály s USA dva naprosto vyrovnané sety, klíčové okamžiky ovšem nezvládly.

30:29
    Smeč Hookerové trefila Wei nepříjemně do hlavy.

29:29
    Blok Číňanky Yang a je to po 29.

28:28
    Přetahovaná pokračuje, třetí set jako první v zápase trvá více než třicet minut.

28:27
    Trochu kostrbatá výměna, USA má další možnost ukončit zápas.

27:27
    A Asiatky to zvládají, od amerického bloku končí míč v autu.