Austrálie - JAR 1:0 (kon.) | Nizozemsko - Jižní Korea 3:2 (kon.)
Japonsko - Belgie 1:1 (kon.) | Čina - Velká Británie 2:1 (kon.)
USA - Nový Zéland 2:3 (kon.) | Německo - Argentina 1:3 (kon.)
USA - Nový Zéland

2:3

(2:2)

Sobota 04.08.2012, 20:00 • Riverbank Arena • Olympijské hry - Pozemní hokej (ženy)
Sledujte:

Den pozemních hokejistek v Londýně však ještě nekončí. Ve 22:15 SEČ si to rozdá Německo s Argentinou. (21:30:13)

Podprůměrné utkání mezi Amerikou a Novým Zélandem je u konce. Hráčky v černých dresech si své jednobrankové vedení pohlídaly a připisují si důležité tři body do tabulky.

70:00

68:30
    Minuta a půl do konce. Nový Zéland stále vede a nevypadá to, že by Američankám dovolil vyrovnat.

67:16
    Forgessonová trefila pouze americkou brankářku.

66:15
    Michelsenová (NZL) vidí žlutou kartu.

65:01
    Posledních pět minut čtvrté čtvrtiny. Ubrání Novozélanďanky svůj hubený náskok?

63:54
    Nový Zéland právě vstřelil branku!
    2:3. Tato branka je již regulérní. CLARISSA ESHUISOVÁ se prosadila po přihrávce z trestného rohu.

63:03
    Příležitost pro Nový Zéland - trestný roh.

62:19
    Zelená karta pro Selenskiovou (USA).

59:36
    Tak branka nakonec po konzultaci s videorozhodčí nebyla uznána.

59:36
    2:3. Střela STACEY MICHELSENOVÉ končí za zády americké gólmanky a černé dresy znovu vedou.

57:00
    Třináct minut do konce. Hráčky se ke střelám příliš nemají.

53:50
    Michelsenová neuspěla. Stav je tedy stále nerozhodný.

52:51
    Trestný roh pro Nový Zéland.

50:32
    Po delší době jsme viděli na hřišti střelu. Glynnová však nebyla úspěšná a trefila jen gólmanku.

45:11
    Na hřišti se prakticky nic zajímavého neděje. Ženstva se dostávají ke střelám jen sporadicky. Nový Zéland má na hokejkách míč více než soupeřky.