Týmy - semifinále (ženy)

Japonsko

Neděle 05.08.2012, 20:05Olympijské hry - Stolní tenis
Sledujte:¨

Japonky, ve složení Kasumi Išikawová, Ai Fukuharová a Sayaka Hiranová, pláčou radostí, jejich cesta na olympiádě ale ještě nekončí. Ve finále totiž vyzvou lepšího z dvojice Čína - Jižní Korea. (21:29:31)

Je rozhodnuto! Išikawová s Hiranovou (JPN) zvládly bez větších potíží také třetí set a mohou slavit.

Japonsko míří za postupem do finále. Ve třetím setu vede už 9:4.

Za stavu 4:2 pro Japonky následuje oddechový čas singapurské strany.

Išikawová a Hiranová (JPN) jsou při chuti i na začátku třetího setu - 2:0.

Japonky to nakonec zvládly a druhý set ovládly v poměru 13:11.

Velký boj pokračuje - 11:11.

Jenže ani jeden využít nedokázaly. Stav je tak znovu nerozhodný - 10:10.

Singapurky mají dva setbally - 10:8.

Wang a Li (SIN) se nevzdávají a stále bojují o každý míček. I proto nyní vedou 7:6.

Druhý set je zatím hodně vyrovnaný - 4:4.

Druhou sadu odstartovaly Singapurky přeci jen o něco lépe, a tak se těší aktuálně z vedení 2:1.

Máme tu konec prvního setu, který vyhrála Išikawová s Hiranovou vysoko 11:3.

Prasátko pro Japonky, které upevňují své vedení - 9:3.

Japonská dvojice Hiranová - Išikawová je zatím naprosto suverénní a po zásluze vede už 7:2.

Ani čtyřhru nerozehrály Singapurky zrovna nejlépe - 0:2.

Nyní bude následovat čtyřhra.

Neuvěřitelné! Kasumi Išikawová (JPN) naprosto hladce přehrála Wang (SIN) 3:0 na sety a Japonsko tak vede celkově už 2:0. K postupu do finále mu chybí jeden jediný bod.

Wang (SIN) kupí jednu chybu za druhou. Nyní už prohrává vysoko 2:9.

Kasumi Išikawová (JPN) je k neudržení. Ve třetím setu vede aktuálně 3:1.

Wang (SIN) dnes opravdu není ve formě. Také druhou sadu prohrála poměrně jednoznačně, tentokrát v poměru 11:6. Celkově pak prohrává 0:2.

Išikawová (JPN) si jde ve druhém setu pro vítězství - 10:6.

Japonská hráčka nyní předvedla pár zbytečných chyb, a proto vede už jen 6:5.

Oddechový čas pro Wang (SIN)

Išikawová (JPN) ale na nepříznivý stav okamžitě zareagovala a nyní už vede 5:2.

Nádherná výměna zkraje druhé sady přinesla bod Wang (SIN), která se tak vůbec poprvé v zápase ujímá vedení - 2:1.

První set zkušená Wang (SIN) absolutně nezvládla a po zásluze prohrála vysoko 11:5.

Išikawová (JPN) hraje stále velmi dobře - 8:3.

Mladičká Išikawová (JPN) vletěla do svého zápasu jako uragán a hned ze startu úvodního setu vede 4:1.

Za pár minut bude následovat duel mezi Išikawovou (JPN) a Wang (SIN).

Japonsko má první důvod k radosti, jelikož Ai Fukuharová (JPN) svůj zápas proti Feng (SIN) zvládla. Ve čtvrtém setu vyhrála 11:9, celkově pak 3:1.

Nádherná výměna, která nakonec přinesla bod Feng (SIN). Máme vyrovnáno na 9:9.

Fukuharová (JPN) si blíží k dalšímu vítěznému setu - 9:7.

Feng (SIN) snížila na 6:7, a proto si japonská strana vzala oddechový čas.

Teď to vypadá pro Fukuharovou (JPN) ještě lépe - 7:4.

Fukuharová (JPN) má opět důvod k radosti. Aktuální stav 5:3 totiž hovoří v její prospěch.

Prohraný set Fukuharovou (JPN) zřejmě nijak nepoznamenal. V tom čtvrtém je v současnosti stav 3:3.

Feng (SIN) nakonec bez větších potíží vyhrála třetí sadu 11:5 a snižuje celkově na 1:2.

Fukuharová (JPN) zatím nepředvádí ve třetím setu příliš přesvědčivý výkon, aktuálně prohrává už 4:9.

Feng (SIN) teď předvedla poměrně lacinou chybu, přesto stále vede 4:3.

Vstup do třetího setu vyšel o něco lépe Singapurce Feng, která vede 2:1.

Fukuharová (JPN) nakonec získala hned pět bodů v řadě a druhý set vyhrála v poměru 11:6. V zápase tak vede celkově 2:0.

Ani jedna hráčka si nedokáže vypracovat nějaký výraznější náskok. Stále tak máme nerozhodný stav - 6:6.

Také na začátku druhé sady sledujeme vyrovnaný boj o každý míček. I proto to je nyní 2:2.

Závěr prvního setu nakonec zvládla lépe Fukuharová z Japonska, která vyhrála 11:9.

Stále se pokračuje ve stejném duchu - 8:8.

Hned ze začátku sledujeme velký boj. Stav úvodního setu je aktuálně 4:4.

V úvodním zápase se proti sobě postaví Tianwei Feng (SIN) a Ai Fukuharová (JPN).

Semifinále mezi Singapurem a Japonskem právě odstartovalo!

Hráčky obou zemí jsou už připraveny. Úvodní zápasy za pár okamžiků začnou.

V dnešním semifinále na sebe narazí výběry Japonska a Singapuru. Mírnými favoritkami jsou hráčky ze země vycházejícího slunce, které v dosavadním průběhu turnaje neprohrály ani jeden zápas a ztratily pouhé tři sety. To singapurské reprezentanty měly cestu do semifinále poněkud kostrbatější, přesto ale neponechaly nic náhodě a s přehledem nakonec oba předchozí zápasy zvládly (3:0 Severní Korea, 3:1 Polsko).

Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 20:00.