Itálie - Čína 10:14 (kon.) | USA - Austrálie 11:9 (kon.)
Rusko - Velká Británie 11:9 (kon.) | Maďarsko - Španělsko 9:10 (kon.)

11:9

(3:3, 3:2, 1:1, 2:3 - 2:0, 0:0)

Úterý 07.08.2012, 16:30Olympijské hry - Vodní pólo (ženy)
Sledujte:

Australanky přežily klinickou smrt, když poslaly zápas v poslední vteřině základní hrací doby do prodloužení. Jenomže v první části prodloužení nechaly soupeřky odskočit a samy se za šest minut hry neprosadily ani jednou. Hráčky USA se tak po výhře 11:9 v prodloužení radují z postupu do finále, Austrálie bude hrát o bronz. (18:00:52)

39:00
    Konec zápasu. Ve finále si zahrají vodní pólistky USA!

38:35
    Ale Websterová (AUS) svou uspěchanou střelou minula. Ale ony už "Protinožky" spěchat musí...

38:21
    39 vteřin před koncem prodloužení využívá Australan na střídačce time-outu.

38:00
    Američanky náskok pustit nechtějí a je tu pravděpodobně poslední minuta střetnutí.

37:00
    Australanky musí zabrat, ale vůbec se jim nedaří.

36:01
    Začala druhá část prodloužení.A můžete hádat, kdo byl u míče první. Opět to byla Gyntherová (AUS), ta by přeplavala snad i Michaela Phelpse.

36:00
    První část prodloužení skončila.

35:57
    Američanky jdou do trháku! Skvěle vykombinovaly na volnou Kamiovou a ta se tři vteřiny před koncem první části prodloužení prosadila ranou do horního růžku branky.

35:07
    Ralphová (AUS) svým zakončením neuspěla.

34:26
    Maggie Steffensová (USA) ale vzápětí překonává šikovnou brankářku a strhává vedení na stranu svého týmu.

33:23
    Proti střele Villaové (USA) podržela své spoluhráčky McCormacková v bráně.

32:01
    Na Gyntherovou (AUS) v rychlosti žádná Američanka nemá, tříminutové prodloužení tak začne z rukou Australanek.

32:01

32:00
    Konec závěrečné čtvrtiny.

31:59
    Po dohadech nakonec byla nařízena penalta pro Austrálii! A Ash Southernová (AUS) ji proměnila, poslala tak zápas do prodloužení!

31:59
    Tak tohle mrzí! Southernová (AUS) trefila břevno! Stále 9:8 pro USA a trenér Američanek si bere oddechový čas vteřinu před koncem.

31:40
    Míč stále koluje v rukách Australanek kolem branky USA.

31:17
    Jenomže prosadit se nedokázaly ani vodní pólistky USA a Austrálie má na srovnání 43 sekund. Bere si time-out.