Do 75 kg - čtvrtfinále (muži) (kon.) | Nad 91 kg - čtvrtfinále (muži) (kon.)
Nad 91 kg - čtvrtfinále (muži)

Pondělí 06.08.2012, 23:30Olympijské hry - Box
Sledujte:

Dnešní boxerský program je u konce. V nejtěžší váhové kategorii si postup vybojovali Magomedrasul Medžidov (Afghánistán), Roberto Cammarelle (Itálie), Ivan Dyčko (Kazachstán) a Anthony Joshua (Velká Británie). Loučí se s vámi Petr Dejnožka. (00:48:48)

A Brit nakonec vítězí 15:11!

Vypadá to na lehký postup Brita, který nyní vede již o čtyři body a to konkrétně 11:7.

A fanoušci mohou být zatím spokojeni, domácí boxer vede po prvním kole 3:1.

Na závěr dnešního programu se utká Zhilei Zhang (Čína) s Anthony Joshuou! Domácí fandové jsou u vytržení.

A nakonec je z toho výhra Kazacha 20:6!

A naprostá kanonáda ve druhé tříminutovce, je to již 13:4 pro Dyčka!

Jasným favoritem tohoto zápasu je Kazach Dyčko a potvrzuje to hned v prvních minutách přesně mířenými údery.

O třetím semifinalistovi se rozhodne mezi Ivanem Dyčkem a Simonem Keanem.

Nakonc to italský Roberto Cammarelle dotáhl k výhře o jediný bod a bude boxovat o medaile!

Ve druhém kole se poněkud lépe vedlo Robertu Cammarelleovi, který vede o bod a má nakročeno do semifinále.

První minuty jsou velmi vyrovnané, ani jednomu ze soupeřů se nepodařilo vytvořit výraznější náskok

Ital proti Maročanovi. To je program na následující minuty.

Jenže poslední pětiminutovka vše zvrátila a do dalšího kola tak postupuje Medžidov!

Druhá tříminutovka více naklonila semifinálovou účast na stranu Omarova, jenž vede 11:10.

Velmi vyrovnané čtvrtfinále hned na úvod, oba boxeři mají po čtyřech bodech.

A jako první se proti sobě postaví Magomedrasul Medžidov z Afghánistánu proti Magomedu Omarovovi..

Rozpis čtvrtfinálových zápasů:

23:30 - Magomedrasul Medžidov (Afghánistán) - Magomed Omarov (Rusko)
    23:45 - Mohammed Arjaoui (Maroko) - Roberto Cammarelle (Itálie)
    00:00 - Ivan Dyčko (Kazachstán) - Simon Kean (Kanada)
    00:15 - Zhilei Zhang (Čína) - Anthony Joshua (Velká Británie)

Úplně poslední dnešní disciplína, která se koná v Londýně, bude boxerský souboj ve čtvrtfinále nad 91 kilogramů. V této super těžké kategorii se chystají čtyři velmi zajímavé zápasy, které určí poražené a vítěze, jenž dostanou šanci bojovat o cenné kovy.