USA - Austrálie 9:10 (kon.) | Španělsko - Maďarsko 8:14 (kon.)
Černá Hora - Srbsko 11:12 (kon.) | Chorvatsko - Itálie 8:6 (kon.)
Černá Hora - Srbsko

11:12

(2:3, 3:1, 5:4, 1:4)

Neděle 12.08.2012, 15:30 • Water Polo Arena • Olympijské hry - Vodní pólo (muži)
Sledujte:

Je dobojováno a bronzové medaile už znají své majitele. Jsou jimi po famózní čtvrté čtvrtině Srbové, kteří dokázali smazat tříbrankovou ztrátu, za stavu 11:8 pro Černou Horu skórovali čtyřikrát v řadě a to bylo rozhodující. Černohorcům odešla střelba, znervózněli a na kýžený úspěch nedosáhli, zvítězil nakonec favorit. Pokud bychom měli někoho vypíchnout, byl by to určitě gólman Soro, který v poslední čtvrtině předvedl několik zákroků z říše snů a vlil spoluhráčům do srdcí naději na zvrat. Stejně jako po čtyřech letech tak duel o bronz opanovalo Srbsko. To je pro dnešek vše, hezký den! (16:49:31)

8
    Konec utkání.

8
    Vteřina do konce, Černohorci to už nestihnout!

8
    Tři vteřiny před koncem trefuje Gojković břevno!

8
    Jedenáct vteřin do konce se oěpt přerušuje... Vyloučen Saponjič.

8
    Vykázán nakonec i asistent kouče na srbské straně, za Srby už za chvilku nebude mít kdo hrát a nemá je kdo trénovat...

8
    Stále se nehraje. Stále je před námi minimálně šestnáct vteřin skvělého utkání.

8
    vyloučeni Udovičić a Nikola Janović. Time-out pro Černou Horu.

8
    Emoce na srbské lavičce, že by další vykázání? Rozhodčí mají každopádně hodně práce.

8
    Soro vyrazil míč po střele Radoviće a Srbové nadšeně plácají do vody! Šestnáct vteřin do konce.

8
    Prlajinović vyloučen, 38 vteřin do konce.

8
    Ještě je před námi 55 vteřin, a to se může stát hodně věcí. Například vykázání kouče Srbů Udovičiće, které právě sledujeme.

8
    VANJA UDOVIČIĆ zakončuje rychlý útok střelou k pravé tyči a Srbové otáčejí zápas! 11:12.

8
    Začíná poslední minuty, stále není ani zdaleka jasno.

7
    Skvělý presink Srbů znamená zisk míče!

7
    Neskutečná paráda - FILIP FILIPOVIĆ poslal míč lehounkým obloučkem nad Sefikem a je vyrovnáno! 11:11. Černohorci prohospodařili tříbrankový náskok!