Hr. Králové – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Poprad – Martin 0:4 (kon.) | Zvolen – Žilina 2:0 (kon.)
Bardejov – Prešov 4:2 (kon.) | Trenčín – Orange 20 6:3 (kon.) | Kladno – Litvínov 2:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Šumperk 3:3 (kon.) | Beroun – Litoměřice 3:6 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 8:5 (kon.)
K. Vary – Ufa 2:4 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 5:4 (kon.) | SHK Hodonín – Břeclav 3:2 (kon.)
Milevsko – Příbram 4:4 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 10:4 (kon.) | Prostějov – Technika Brno 3:0 (kon.)
Liberec – Fribourg 5:3 (kon.) | Čerepovec – Lev 1:3 (kon.)
HC Kometa Brno
8:5 (3:1, 3:2, 2:2)
HC Vítkovice Ridera
Úterý 14.08.2012, 18:00 • KAJOT ARENA • Přípravné zápasy

57:43
    Filip Vychodil obdrží dvě minuty za hákování.

54:48
    Falter si nyní vysloužil ovace domácího publika. Svačina vypálil velmi prudce z levého kruhu a domácí brankář ukryl puk efektně do lapačky.

54:03
    Domácí jdou do čtyř. Roman Kadela je potrestán za vyhození touše z hrací plochy.

51:17
    Další branku můžou domácí přidat v přesilovce. Za hákování je vyloučen Petr Strapáč.

43:54
    Ospalou třetinu by mohlo oživit vyloučení Radka Dlouhého, který je trestán za hákování.

38:41
    Další z drobných šarvátek již nutí rozhodčí vylučovat. Za hrubost si půjde trest odsedět Tomáš Malec, který byl příliš důrazný na brankovišti.

38:09
    Znovu se vylučuje na straně Vítkovic. Ondrej Šedivý je potrestán za podražení v útočném pásmu.

35:24
    Vítkovice jdou potřetí v zápase do tří. Tentokrát na minutu poté, co Walker vystřelil puk mimo hřiště.

34:25
    Kometa si zahraje početní výhodu. Petr Kolouch je vyloučen za vysokou hůl.

27:41
    Na ledě se začíná jiskřit. Za hrubost je vyloučen domácí Tomáš Malec, následně došlo k pár šarvátkám. Divákům se verdikt hodně nelíbí.

26:10
    Poprvé ve druhé třetině se bude vylučovat. Nová posila Komety Boris Valábik je vyloučen za krosček a hosté mohou srovnat.

18:41
    Po delší době vyloučení na domácí straně. Dvě minuty za sekání si odsedí Jan Švrček.

15:11
    Další trest pro Vítkovice. Filip Vychodil je vyloučen za sekání, půl minuty budou hosté zase ve třech.

13:41
    Na minutu a půl jdou Vítkovice do tří. Miloslav Jáchym je vyloučen za nedovolené bránění.

13:11
    Malec se vydal do útoku a vykoledoval si faul. Podrazil ho Tomáš Káňa a obdržel dvě minuty.

07:24
    Na osm sekund jdou Vítkovice do tří. Na ledě totiž bylo příliš mnoho bruslařů. Trest odpyká Kucsera.

05:32
    Počet hráčů na obou stranách se vyrovná. Jan Hruška se v oslabení řítil do brejku a Petr Punčochář ho musel faulovat. Obdržel dvě minuty za držení protihráče.

04:25
    Domácí jdou do čtyř. Za podražení je vyloučen Tomáš Svoboda.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 9. Svoboda T. (Raška, Křivohlávek), 15. Kováčik (Erat), 16. Hruška (Valábik, Malec), 28. Svoboda T. (Křivohlávek), 31. Hruška J. (Bičánek, Koreis), 36. Dočekal (Erat, Kováčik), 51. Dočekal (Erat), 59. Holec (Hruška J., Koreis) - 20. Sloboda (Káňa T.), 26. Káňa T. (Punčochář), 27. Svačina (Szturc, Hruška R.), 57. Šedivý (Punčochář, Barinka), 58. Káňa J. (Sedlák)

HC Kometa Brno: Falter - Malec, Valábik , Valach, Kováčik, Kadela, Krejčiřík, Bičánek (C), Švrček – Erat, Dočekal, Dlouhý - T. Svoboda, Raška, Křivohlávek – Jan Káňa, Jurák, Zohorna – Jan Hruška, Koreis, Holec.Trenéři: Zdeněk Venera, Lubomír Oslizlo.
    HC Vítkovice Ridera: Málek (Šindelář) - Punčochář, Barinka, Sloboda, Kudělka, Jáchym, Sedlák, Vychodil - Szturc, Hruška, Svačina - Šedivý, Strapáč, Kucsera - Kolouch, Tomáš Káňa, Jan Káňa I. - Němec, Walker, Kolařík. Trenéři: Mojmír Trličík, Zdeněk Moták.

Rozhodčí: Čech, Humpolíček - Brabec, Skopal