Hr. Králové – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Poprad – Martin 0:4 (kon.) | Zvolen – Žilina 2:0 (kon.)
Bardejov – Prešov 4:2 (kon.) | Trenčín – Orange 20 6:3 (kon.) | Kladno – Litvínov 2:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Šumperk 3:3 (kon.) | Beroun – Litoměřice 3:6 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 8:5 (kon.)
K. Vary – Ufa 2:4 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 5:4 (kon.) | SHK Hodonín – Břeclav 3:2 (kon.)
Milevsko – Příbram 4:4 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 10:4 (kon.) | Prostějov – Technika Brno 3:0 (kon.)
Liberec – Fribourg 5:3 (kon.) | Čerepovec – Lev 1:3 (kon.)
Rytíři Kladno
2:5 (1:0, 1:4, 0:1)
HC VERVA Litvínov
Úterý 14.08.2012, 17:30Přípravné zápasy

60:00
    Konec zápasu. (20:07:27)

Litvínov byl po herně vyrovnané první třetině v dalším průběhu zápasu kombinačně i střelecky lepším týmem a po zásluze zvítězil.

60:00
    Litvínov právě vstřelil branku!
    V poslední minutě potvrdil do prázdné branky výhru hostí VOJTĚCH KUBINČÁK. Bez asistence.

40:01

40:00

40:00
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Domácí snižují po trefě MARTINA LÁTALA.

35:00
    Z trestného střílení se prosadil ROBIN HANZL.

30:00
    Třetí branku Litvínova vstřelil VOJTĚCH KUBINČÁK. Asistence: Petr Kousalík a František Gerhát.

23:00
    VLADISLAV BALÁŽ přidává druhou branku Severočechů. Asistence: Vojtěch Kubinčák a František Gerhát.

21:00
    Hosté vyrovnávají po trefě KRYŠTOFA KAFANA. Asistence: František Lukeš.

20:01

V první třetině se hrál vyrovnaný hokej, domácí vyslali na Francouze 14 střel, hosté na Cikánka 10. Litvínov měl dvojnásobnou přesilovku, v ní se ale neprosadil.

20:00

06:00
    Skóre utkání otevřel MARTIN LÁTAL.

00:01

Rytíři Kladno: Cikánek (Chábera) - Drtina, Necil, Černošek, Růžička, Piskáček, Procházka, Macholda - Nosek, Hlaváč, Patera, Bicek, Dlouhý, Dragoun, Hovorka, Látal, Lukáč, Eberle, Strnad, Melta, Valský. Trenér: Vojta, Tatíček, Kučera.

HC Verva Litvínov: Franczouz (Nechvátal) - Posmyk, Kubát, Stříteský, Jareš, Kousalík, Zeman, Gula, Brejčák - Kafan, Hübl, Lukeš - Černý, Hanzl, Trávníček - Kubinčák, Baláž, Gerhát - Majdan, Smolka, Bojer. Trenéři: Jeřábek, Rosol.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30 a budeme z něj přinášet změny stavu po třetinách.

Branky a nahrávky: 6. Látal, 40. Látal - 21. Kafan (Lukeš), 23. Baláž (Kubinčák, Gerhát), 30. Kubinčák (Kousalík, Gerhát), 35. Hanzl (pen.), 60. Kubinčák

HC VERVA Litvínov: Franczouz (Nechvátal) - Posmyk, Kubát, Stříteský, Jareš, Kousalík, Zeman, Gula, Brejčák - Kafan, Hübl, Lukeš - Černý, Hanzl, Trávníček - Kubinčák, Baláž, Gerhát - Majdan, Smolka, Bojer. Trenéři: Jeřábek, Rosol.