Hr. Králové – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Poprad – Martin 0:4 (kon.) | Zvolen – Žilina 2:0 (kon.)
Bardejov – Prešov 4:2 (kon.) | Trenčín – Orange 20 6:3 (kon.) | Kladno – Litvínov 2:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Šumperk 3:3 (kon.) | Beroun – Litoměřice 3:6 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 8:5 (kon.)
K. Vary – Ufa 2:4 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 5:4 (kon.) | SHK Hodonín – Břeclav 3:2 (kon.)
Milevsko – Příbram 4:4 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 10:4 (kon.) | Prostějov – Technika Brno 3:0 (kon.)
Liberec – Fribourg 5:3 (kon.) | Čerepovec – Lev 1:3 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
1:3 (0:3, 0:0, 1:0)
BK Mladá Boleslav
Úterý 14.08.2012, 16:45Přípravné zápasy

Královští lvi Hradec Králové tedy prohrávají po nepovedené první třetině 1:3. V té inkasovali do páté minuty hned třikrát, a pak už pro ně bylo příliš těžké skóre otočit. Boleslav se v závěru třetí třetiny již bála o vítězství, ale jistý Lakosil jim k němu pomohl spolehlivými zákroky. (18:45:38)

60:00

59:40
    Boleslav v plném počtu.

59:29
    Lakosil za brankou špatně rozehrál a mohl za to pykat. Rána Beneše se ale do klece nedostala.

59:01
    Kubica ve velké šanci, ale nedokázal propálit Lakosila. O pár vteřin později nastřelil dokonce Říha z pravého křídla tyč!

58:17
    Boleslav je zaražena ve vlastním pásmu a jen velmi těžce se brání. Pojkar totiž nevyhodil.

57:47
    Přesilovka pro Hradec. Dvě minuty vidí Chaloupka za hákování.

57:40
    Královští lvi Hradec Králové se stále tlačí za druhou brankou. Tentokrát pálil Berger, ale jeho tečovaný projektil končí mimo Lakosilovu klec.

56:55
    Po vyjetí zpoza branky zakončoval aktivní Jiránek, jenže Čech je znovu připraven a přízemní pokus vyráží.

56:14
    Jenže mohlo tomu být přesně naopak. David Vrbata však z pravé strany napálil pouze výstroj brankáře Čecha.

55:51
    Hradec v útočném pásmu tlačí soupeře a chce skórovat.

55:24
    Dlouhá nahrávka Němečka hledala na útočné modré spoluhráče, ale ten na puk nedosáhl. Vhazuje se tak po zakázaném uvolnění před Lakosilem.

54:49
    Čech v permanenci. Rána Jiříh Rysa ale nebyla příliš povedená, a tak si brankář poradil a vyráží.

54:20
    Boleslav se brání čím dál tím hůře. Tentokrát si vedoucí tým musel dokonce pomoci vyhozením přes všechny čáry kluziště.

53:54
    Roupec chtěl na Chmelíře okamžitě brankově navázat, když pálil z pravé strany. Lakosila zasahovat nemusel, jelikož kotouč končí na tyči!

53:01
    Hradec právě vstřelil branku!
    Královští lvi snižují na 1:3. LUKÁŠ CHMELÍŘ se trefuje po pěkném vyjetí z rohu hřiště, kdy bekhendovou ranou překvapuje dosud bezchybného Lakosila.

52:41
    Na Čecha to zkusil Martin Kupec, ale rána až na brankáře nedošla.

51:47
    Boleslav na straně druhé hrozí v útočném pásmu, ze kterého byla ale po chvíli vyhnána. Další návrat do něj pak zabrzdil ofsajd, po kterém se vhazuje ve střední třetině.

50:40
    Nejaktivnější hráč Hradce s číslem jedenáct, David Švagrovský pálil po nahrávce z pravé strany. Lakosil však jeho ránu bez problémů vyráží mimo.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 54. Chmelíř - 4. Vrbata (Pojkar), 4. Jiránek (Kafka, Šmach), 5. Vrbata (Němeček, Výborný)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Luňák) – Čížek, Chmelíř, Karlíček, Klement, Beneš, Vágner, Roupec, Karlík – Berger, Brož, Luštinec – Kubica, Říha, Švagrovský – Volráb, Macháň, Kubeš – Szakal, Půlpán, Budínský.
    BK Mladá Boleslav: Lakosil (Valent) – Němeček, Pojkar, Šmach, Kasík, Jindra, Pavlů, Chaloupka – Mikulík, Výborný, Vrbata, Jiránek, Pešut, Kafka, Rys, Loskot, Lenc, Marek, Kupec, Demel.