Hr. Králové – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Poprad – Martin 0:4 (kon.) | Zvolen – Žilina 2:0 (kon.)
Bardejov – Prešov 4:2 (kon.) | Trenčín – Orange 20 6:3 (kon.) | Kladno – Litvínov 2:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Šumperk 3:3 (kon.) | Beroun – Litoměřice 3:6 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 8:5 (kon.)
K. Vary – Ufa 2:4 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 5:4 (kon.) | SHK Hodonín – Břeclav 3:2 (kon.)
Milevsko – Příbram 4:4 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 10:4 (kon.) | Prostějov – Technika Brno 3:0 (kon.)
Liberec – Fribourg 5:3 (kon.) | Čerepovec – Lev 1:3 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
1:3 (0:3, 0:0, 1:0)
BK Mladá Boleslav
Úterý 14.08.2012, 16:45Přípravné zápasy

59:01
    Kubica ve velké šanci, ale nedokázal propálit Lakosila. O pár vteřin později nastřelil dokonce Říha z pravého křídla tyč!

57:47
    Přesilovka pro Hradec. Dvě minuty vidí Chaloupka za hákování.

53:54
    Roupec chtěl na Chmelíře okamžitě brankově navázat, když pálil z pravé strany. Lakosila zasahovat nemusel, jelikož kotouč končí na tyči!

53:01
    Hradec právě vstřelil branku!
    Královští lvi snižují na 1:3. LUKÁŠ CHMELÍŘ se trefuje po pěkném vyjetí z rohu hřiště, kdy bekhendovou ranou překvapuje dosud bezchybného Lakosila.

48:00
    Boleslav si zahraje v oslabení. Dvě minuty vidí za podražení Radan Lenc.

45:35
    Výborný Čech v brance Hradce! Nejprve vyrazil ránu od modré z hole Němečka, aby poté vychytal i bezprostřední blízkosti Davida Výborného!

42:32
    Výborný nezachytil kotouč v pásmu, a tak musí jeden z jeho spoluhráčů faulovat. Dvě minuty za vražení na hrazení vidí Němeček.

41:02
    Zbytek převahy tedy Hradci v úvodu třetiny nevyšel, a tak si výhodu o jednoho muže zkusí Boleslav. Za krosček je vyloučen David Roupec.

39:22
    Milan Karlíček odmítl první branku Hradce, když dostal pěknou nahrávku na pravou stranu. Z té na něj zívala odkrytá Lakosilova klec, ale puk končí mimo branku.

38:46
    Přesilová hra pro Hradec Králové. Za krosček je vyloučen Roman Němeček.

36:59
    Největší šance Hradce v utkání! Měl ji Šimon Macháň, ale ta končí pouze na připraveném brankáři soupeře. Dorážka poté směřuje těsně mimo.

33:25
    Vyloučení na obou stranách. Za Boleslav Chaloupka a za Hradec Brož vidí dvě minuty za hrubost.

30:50
    David Pojkar se napřáhnul od modré a jeho projektil končí na tyči brankáře Čecha!

23:02
    Pojkarův pokus dorážel do branky Vrbata, ale ve velké šanci míjí. Poté se předvedl zákrokem večera Čech, který zneškodnil prudkou ránu dorážejícího Výborného!

21:17
    A přesilovka se znásobí. Za krosček je vyloučen Milan Karlíček.

21:11
    Za nedovolené bránění je vyloučen Roupec, přesilovka pro Boleslav.

13:02
    Šance Hradce! V úniku jel sám na Lakosila útočník Budínský, ale neuspěl, když prudkou ranou končí na připravených betonech zkušeného brankáře Boleslavi.

09:38
    A nyní dokonce přesilovku 5/3. Dvě minuty totiž vidí za podražení zadák Chaloupka.

08:45
    Rychlý útok hráčů z Hradce Králové končí po tečované ráně v ochranné síti. Nyní si však zahrají přesilovou hru. Dvě minuty vidí za hákování Kubica.

06:24
    Vyloučení. Dvě minuty za hrubost vidí Karlík, uvidíme tak přesilovku momentálně vedoucího celku.

04:47
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    V přesilové hře přichází branka číslo tři pro Boleslav. Odražený kotouč od zadního mantinelu po ráně Němečka dokázal za Čecha procpat střelec první branky DAVID VRBATA. Asistence: Roman Němeček a David Výborný.

04:30
    Přesilovka pro Boleslav. Dvě minuty vidí za hákování Kubeš.

03:59
    A hned po pár vteřinách utíká Boleslav do dvoubrankového vedení. TOMÁŠ JIRÁNEK po pěkné akci párádní ranou o horní tyč dává druhou branku podvečera. Čech byl na jeho pokus krátký. Asistence: Petr Kafka a Ondřej Šmach.

03:03
    Udeřilo tak na straně druhé. Rychlá kombinace šla ze středu hřiště z hole Pojkara na pravé křídlo na DAVIDA VRBATU, který přízemním pokus propálil mezi betony brankáře Čecha. Asistence: David Pojkar.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 54. Chmelíř - 4. Vrbata (Pojkar), 4. Jiránek (Kafka, Šmach), 5. Vrbata (Němeček, Výborný)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Luňák) – Čížek, Chmelíř, Karlíček, Klement, Beneš, Vágner, Roupec, Karlík – Berger, Brož, Luštinec – Kubica, Říha, Švagrovský – Volráb, Macháň, Kubeš – Szakal, Půlpán, Budínský.
    BK Mladá Boleslav: Lakosil (Valent) – Němeček, Pojkar, Šmach, Kasík, Jindra, Pavlů, Chaloupka – Mikulík, Výborný, Vrbata, Jiránek, Pešut, Kafka, Rys, Loskot, Lenc, Marek, Kupec, Demel.