Machačkala – Alkmaar 1:0 (kon.) | Neftçi Baku – APOEL 1:1 (kon.) | Tromsø – Partizan Bělehrad 3:2 (kon.)
Ekranas – FCSB 0:2 (kon.) | Liberec – Dněpropetrovsk 2:2 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Marseille 1:2 (kon.)
Molde – Heerenveen 2:0 (kon.) | Legia – Rosenborg 1:1 (kon.) | AIK Stockholm – CSKA Moskva 0:1 (kon.)
Atromitos – Newcastle 1:1 (kon.) | Luzern – Genk 2:1 (kon.) | Dinamo Bukurešť – Met. Charkov 0:2 (kon.)
Bursaspor – Twente 3:1 (kon.) | Trabzonspor – Fehérvár 0:0 (kon.) | Dudelange – Hapoel Tel Aviv 1:3 (kon.)
Feyenoord – Sparta 2:2 (kon.) | Midtjylland – Young Boys 0:3 (kon.) | Lokeren – Plzeň 2:1 (kon.)
Debrecín – Club Bruggy 0:3 (kon.) | Hearts – Liverpool 0:1 (kon.) | Śląsk – Hannover 3:5 (kon.)
Motherwell – Levante 0:2 (kon.) | Vaslui – Inter 0:2 (kon.) | CZ Bělehrad – Bordeaux 0:0 (kon.)
Horsens – Sporting 1:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Helsinki 6:0 (kon.) | Mura – Lazio 0:2 (kon.)
Marítimo – Dila Gori 1:0 (kon.) | Zeta – Eindhoven 0:5 (kon.)
Neftçi Baku
1:1 (0:0)
APOEL Nikósia
Čtvrtek 23.08.2012, 18:00 • Dalga Stadium, Baku • Evropská liga (předkola)

Rozhodčí právě ukončil dnešní utkání, které skončilo 1:1. Domácí byli po celý zápas o něco aktivnější. V 82.minutě se po proměněné penaltě dostali do vedení zásluhou SHUKUROVA. Ale v 83.minutě odpověděl po výborné orientaci v malém vápně hostující BENACHOUR. To je ode mě vše. Na shledanou. (19:56:47)

90+4
    Žlutou kartu uviděl domácí Canales.

90+2
    Domácí zkouší dlouhý nákop. Určitě by chtěli ještě skórovat.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Žlutou kartu uviděl domácí Ramos.

89
    Bertucci střílel, ale branku o metr netrefil.

88
    Hosté střídají odešel Budimir a nahradil ho Solomou.

86
    Centr z levé strany mířil do vápna, tam ho však nikdo z domácích netrefil.

83
    APOEL právě vstřelil branku!
    Bleskové vyrovnání v malém vápně se nejlépe orientoval BENACHOUR a srovnává na 1:1.

82
    Něftči Baku právě vstřelilo branku!
    SHUKUROV posílá svůj tým z penalty do vedení. Míč poslal k právé tyči brankáře Chiotise.

81
    Pokutový kop pro domácí. Velká šance.

78
    Obrovská šance domácích. Jeden z hráčů napřáhnul ve velkém vápně a propálil i brankáře Chiotise, kterého na brankové čáře zachránil spoluhráč od první inkasované branky.

76
    Další střídání domácích odešel Wobay a nahradí ho Abdullayev.

73
    Flavinho střílel z právé strany ve velkém vápně, jeho slabou střelu, ale Chiotis chytá.

70
    Po faulu přišel přímý kop z pravé strany pro Apoel, ale ten domácí odvrací.

68
    A už pokračuje ve hře.

68
    Morais fauloval Bertucciho, ten zůstal ležet.

65
    Domácí střídají přišel Seyidov a odešel Imamverdijev.

64
    Zuela fauluje domácího brankáře po zahraném rohovém kopu.

63
    Dobrá střela Apoelu, kterou brankář vyráží na rohový kop.

61
    Budimir v další ofsajdové pozici.

61
    Domácí kombinují na útočné polovině.

58
    Na hřišti se ukáže Adorno, který hahradil kapitána Charalambidese.

56
    Flavinho v obrovské šanci a hosté měli štěstí. V malém vápně Flavinho tečoval a APOEL FC odvrátil na rohový kop.

55
    Wobay ve velkém vápně soupeře, ale opět ho zastavil praporek rozhodčího.

54
    Něftči Baku zakládá útok na vlastní polovině.

53
    Wobay fauloval Zuelae.

52
    Charalambides opět nacyhtán v ofsajdovém postavení.

50
    Rychlý protiútok domácíh zastavila ofsajdová situace. Štestí pro hosty.

49
    Rohový kop zahraje Apoel FC.

48
    Budimir chycen v ofsajdu.

46
    Apoel poprvé střídá přišel Benachour a odešel Sousa.

46

Hráči přichází na trávník a za malý okamžik začneme.

Rozhodčí nám právě ukončil první poločas. Hraje se spíše bojovný fotbal. O něco aktivnější byli domácí, ale žádnou šanci nedokázali dotáhnout do gólové podoby. Druhý poločas začne přibližně v 19:03.

45
    Pinto fauluje u středového kruhu.

43
    Odkop od branky APOEL FC po nepovedené přihrávce.

41
    Bojuje se o střed hřiště, mírně aktivnější jsou hráči Něftči Baku.

38
    Wobay střílel, ale branku Chiotise netrefuje.

37
    Alexandrou fauloval Ramose na útočné polovině.

36
    Něftči Baku hledá cestičky k hostující brance.

34
    Imamverdiyev fauloval na půli hřiště.

33
    Druhou žlutou kartu v utkání vidí domácí hráč Shukurov.

31
    Rohový kop pro Něftči Baku.

29
    První žlutou kartu po ostrém zákroku u autové čáry uviděl Aloneftis.

26
    Sadygov střílel, ale mezi 3 tyče se jeho pokus nevešel.

24
    Rohový kop pro APOEL.

22
    Něftči Baku kombinuje na vlastní polovině.

20
    Další povedená střela, kterou však chytá Chiotis.

18
    Nepovedený centr chytá Chiotis.

16

15
    Odkop od branky APOEL FC.

13
    Flavinho fauloval na polovině hřiště Charalambidese.

11

10
    Canales v ofsajdu.

9
    Sadygov fauloval Charalambidese a nabídl volný přímý kop.

6
    Velká šance pro Něftči Baku, která však brankou neskončila.

5
    Sadygov střílel a Chiotis chytá.

4
    Flavinho si nepohlídal ofsajdovou hranici a nemohl pokračovat.

2
    Imamverdiyev nachytán v ofsajdu.

1

1
    Hráči Něftči Baku zahájili první poločas.

1

Hráči už vstupují na trávník a utkání za malý okamžik začne.

Náhradníci:

Něftči Baku: Balayev - Yunisoğlu, Guliyev, Daniyev, Abdullayev, Seyidov, Mehdi

APOEL FC: Pardo, Klukowski, Antoniades, Ilia, Adorno, Benachour, Solomou

Něftči Baku: Stamenković - Mitreski, Bertucci, Shukurov, Yunuszade, Sadygov (C), Flavinho, Wobay, Ramos, Imamverdiyev, Canales

APOEL FC: Chiotis - Borda, Sérgio, Zuela, Sousa, Charalambides(C), Alexandrou, Pinto, Morais, Aloneftis, Budimir

Rozhodčí: Robert Malek - Krzysztof Myrmus, Maciej Wierzbowski (všichni POL).

APOEL Nikósie FC hrál v minulé sezóně Ligu mistrů a nevedl si vůbec špatně. V základní skupině obsadil 1.místo. Následně v osmifinále vyřadil Olympique Lyon. A jeho cestu zastavil po domácí prohře 3:0 a venkovní prohře 5:2 až Real Madrid. Po loňském 3.místě v lize se chtějí dostat do základní skupiny Evropské ligy. Ve 2.předkole EL vyřadili FK Senica s ve 3.předkole EL také Aalesunds FK. Nyní mu v cestě stojí už jen Něftči Baku.

Ázerbájdžánský mistr Něftči Baku vypadnul ve 3.předkole Ligy mistrů s izraelským Hapoel Ironi Kirjat Šmona. Tím pádem dostal šanci ve 4.předkole Evropské ligy, kde se utká o účast v základní skupině Evropské ligy s kyperským APOEL Nikósie FC.

Krásný podvečer, vítám Vás všechny u dnešního utkání Evropské ligy. Dnes je na programu první zápas 4. předkola Evropské ligy v němž se domácí Něftči Baku utká s hostujícím APOEL Nikósie FC.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.