Trenčín – Slovan Bratislava 2:2 (kon.) | Ružomberok – Trnava 2:2 (kon.) | B. Bystrica – Prešov 0:0 (kon.)
Zlaté Moravce – Žilina 1:0 (kon.) | Nitra – Košice 4:1 (kon.)
AS Trenčín
2:2 (1:1)
ŠK Slovan Bratislava
sk Sobota 25.08.2012, 17:30 • Mestský futbalový štadión na Sihoti, Trenčín • Niké liga

Je tu koniec zápasu, ani 90 minút nestačilo tímom na to, aby rozhodli zápas. Stretnutie sa teda končí nerozhodným výsledkom 2:2. V druhom polčase najprv strhol vedenie na svoju stranu Milinkovič, no v 82. minúte sa podarilo Depetrisovi vyrovnať z pokutového kopu. Body sa budú deliť. Ďakujeme za pozornosť, to je pre dnešok z futbalového štadióna na Sihoti v Trenčíne všetko, dovidenia. (19:19:58)

90+
    Už-už to vyzeralo, že sa Šebo dostane do samostatného úniku, v poslednej chvíli ho ale zastavil čiarový rozhodca, ktorý odpískal jasné ofsajdové postavenie.

90
    Hrací čas druhého polčasu sa bude nadstavovať o dve minúty.

90
    Kopúnek pocítil taktiež nepríjemný faul.

90
    Adrián Čermák škaredo zostrelil Maleca, ktorý sa už-už dostával do samostatného úniku.

89
    Čögley zastavil Lukšíka v súlade s pravidlami.

88
    Ďalší priestor na útok pre AS Trenčín, Čögley si ale nerozumel s Malecom a Depetrisom.

87
    Obrovská šanca pre AS Trenčín! Zo vzdialenosti asi 25 metrov poriadne napriahol čerstvý Tomáš Malec, ktorý len o centimetre míňa brvno!

86
    Ďalší rohový kop pre ŠK Slovan Bratislava. I tento raz sa Trenčín ubránil.

84
    Depetris hravo odvrátil i túto štandardnú situáciu.

84
    Peltier skúšal vo vápne vystreliť z otočky, jeho pokus bol zblokovaný na roh.

82
    Trenčín dal gól!
    DAVID DEPETRIS z bieleho bodu vyrovnáva! Trenčiansky strelec nekompromisne vymietol pavučinu brány.

81
    Bola nariadená penalta pre AS Trenčín!

80
    Dvojité striedanie, na strane domácich prišiel Malec, ktorý nahradil Mondeka, na strane hostí Čermák striedal Halenára.

79
    Útočná snaha Trenčína nepozná konca, tentokrát sa v šanci ocitol aktívny David Depetris, no nepodarilo sa mu prekonať Putnockého.