Swansea – West Ham 3:0 (kon.) | Aston Villa – Everton 1:3 (kon.) | Manchester Utd. – Fulham 3:2 (kon.)
Norwich – Queens Park 1:1 (kon.) | Southampton – Wigan 0:2 (kon.) | Tottenham – West Brom 1:1 (kon.)
Chelsea – Newcastle 2:0 (kon.)
Norwich City
1:1 (1:1)
Queens Park Rangers
Sobota 25.08.2012, 16:00 • Carrow Road • Anglická Premier League

Skončilo utkání mezi Norwichem a QPR a týmy se nakonec o body podělily. Druhá půle byla o tlaku Norwiche, který vyrovnal držení míče, ale nepřinesla už žádnou gólovou akci. Jak Norwich, tak QPR uź tak nejsou na nule, co se bodů týká.

To je z Carrow Road vše, já se s Vámi loučím a přeji krásný zbytek soboty. (17:54:58)

90+3
    Asi poslední akce zápasu, Cissé (QPR) si nabíhal do brejku, ale opět byl v ofsajdu.

90+2
    Snodgrass (NRW) zaútočil po pravé straně, dostal se až na úroveň brankové čáry, ale jeho zpětná přihrávka skončila na kopačkách hráčů QPR.

90+1
    Johnson chtěl posunout na své spoluhráče, ale míč skončil u Parka, který tak vyváží daleko od branky Greena.

90
    Ke klasickým devadesáti minutám se přidají další tři.

88
    A vzápětí je tu druhé střídání "Canaries". Chris Martin nahradil Simeona Jacksona.

87
    Střídají i domácí. Grant Holt odchází a na jeho místo nastupuje Steve Morison

86
    Poslední střídání hostů. Zápas skončil pro Sambu Diakiteho a zbývající minuty dohraje Shaun Derry

85
    Obrana QPR si ale poradila a na pár vteřin tak otupila tlak Norwiche, který v posledních minutách graduje.