Trenčín – Slovan Bratislava 2:2 (kon.) | Ružomberok – Trnava 2:2 (kon.) | B. Bystrica – Prešov 0:0 (kon.)
Zlaté Moravce – Žilina 1:0 (kon.) | Nitra – Košice 4:1 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
1:0 (1:0)
MŠK Žilina
sk Sobota 25.08.2012, 19:30Niké liga

Koniec zápasu. (21:18:22)

90+
    Diváci odmeňujú domácich za ich výkon obrovským potleskom.

90+
    Nadstavujú sa 2min

90
    Posledné striedanie ViOnu dole Skvarka hore Frkaš

88
    ViOn strieda za potlesku divákov odchádza Zilák a na jeho miesto prichádza Janič. Zilák dostáva pri odchode žk

86
    Žilina stupňuje tlak ViOn ako keby kondične odpadal čo Zilina využíva na svoj tlak.

84
    Obrovská šance Žiliny Pich z 10m prestreľuje bránku Kuciaka.Prvá šanca hostí v druhom polčase ale to bola golová-

82
    Žilina úplne začala riskovať na hrot sa vysunul Piaček,všetky nakopávané lopty smerujú na neho.

78
    Pich si vypýtal faul pred 16-tkou ale rozhodca Samotný ukazuje opačne upozorňuje Picha na filmovanie.

76
    Prvé striedanie ViOnu ,dole zišiel Hodek na miesto neho nastúpil Bernáth.

74
    Za zdržiavanie dostáva žk Kuciak.

70
    Posledné striedanie Žiliny Dole zišiel Guima ,na miesto neho prišiel Káčer.

68
    Deza predviedol svoje umenie ,50 m solo zakončil ale pozorný Kuciak si ustriehol priestor pri pravej žrdi.

64
    Žilák vybojoval roh pre ViOn .Jeho aktivita v dnešnom stretnutí je vysoká bojuje proti svojmu klubu.

60
    V dnešnom stretnutí je to výkon ViOnu čo predvádza asi najlepší pod Jarábkovom vedení.Zilinčanov nepúšťa do žiadnej vážnej šance a svojimi protiútokmi zamestnáva obranu hostí.

56
    Giuma sa dožadoval u rozhodcu penalty ,ruky rozhodcu ostali rozpažené.

54
    Orávikove solo konči v rukaviciach Dúbravku .Pekná akcia Orávika.

50
    Paur dostáva žk za rečnenie.

50
    Dnešné stretnutie sleduje 1978 divákov.

48
    Žilina nastúpila do druhého polčasu aktívne, Deza zamotal hlavu obrane ViOnu ale lopta končí v aute.