Bohem. Pr. – Čáslav 0:0 (kon.) | Sokolov – Táborsko 1:1 (kon.) | Pardubice – Varnsdorf 2:2 (kon.)
Ústí n. L. – Žižkov 0:2 (kon.) | Most – Vlašim 1:1 (kon.) | HFK Olomouc – Opava 2:1 (kon.)
Zlín – Bohemians 1905 0:1 (kon.)
FK Pardubice
2:2 (1:1)
FK Varnsdorf
Sobota 25.08.2012, 10:15 • Pod Vinicí • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Zajímavé druholigové utkání skončilo konečnou remízou 2:2. Domácí mohou litovat zejména neproměněné penalty ze 74. minuty, kterou Kovář Prorokovi chytil. Hezký zbytek víkendu. (12:10:40)

90
    Žlutou kartu dostal hostující Petr Zieris.

86
    Žlutou kartu obdržel za faul David Přibyl.

81
    Druhá změna u domácích. Odešel Tomáš Dubský, kterého nahradil Jan Jeřábek.

78
    Po pravé straně unikl hostující Martan, ale Shejbal jeho šanci zlikvidoval!

76
    První změna u domácích. Odešel autor první branky zápasu Jakub Sklenář a nastoupil Martin Hundák.

74
    Tu však Kovář Prorokovi chytil!

73
    Byla nařízena penalta. Hostující Vilkovský podrazil Řezníčka a sudí Paták nařídil pokutový kop!

65
    Varnsdorf právě vstřelil branku! A hosté vyrovnávají. Jiří Schubert se protáhl kolem Proroka a prostřelil vybíhajícího Shejbala - 2:2!

63
    Poslední změna u hostů. Odstoupil Hikspoors a nastoupil Vilkovský.

62
    Tak se po dalších protestech Schubert dočkal žluté karty z ruky sudího Patáka.

61
    Dnešní utkání sleduje 958 diváků.

55
    Z dálky to nyní zkusil Dubský, ale mířil přesně do míst, kde stál Kovář.

48
    Pardubice právě vstřelily branku! Jak domácí první půli špatně skončili, tak o to druhou lépe začali a po centru Dittricha se prosadil křížnou hlavičkou Jan JAVŮREK - 2:1!

47
    Po centru Petruse, střílel Přibyl, ale hlavička Zierise zabránili míči v cestě do branky.

46
    Do druhé půle hosté udělali změnu, když odstoupil Dobrovolný a nahradil ho Volf.

46

44
    Varnsdorf právě vstřelil branku! Závěr poločasu vyšel lépe hostům, když se po centru hlavičkou od tyče prosadil Petr ZIERIS - 1:1.