Mönchengladbach – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Freiburg – Mohuč 1:1 (kon.) | Augsburg – Düsseldorf 0:2 (kon.)
Hamburg – Norimberk 0:1 (kon.) | Fürth – Bayern 0:3 (kon.) | Frankfurt – Leverkusen 2:1 (kon.)
Stuttgart – Wolfsburg 0:1 (kon.)
Eintracht Frankfurt
2:1 (0:1)
Bayer Leverkusen
Sobota 25.08.2012, 18:30 • Commerzbank-Arena • Německá Bundesliga

Tak a je dobojováno. Po prvním poločase sice nováček z Frankfurtu prohrával 1:0 po brance Kießlinga. Ve druhém poločase, ale Frankfurt přidal a díky brankám Aignera a Laniga zvítězil 2:1. To je ode mě vše. Díky za pozornost. Na shledanou. (20:23:09)

90+1
    Stefan Kießling nachytán v ofsajdu.

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty. Dočkáme se ještě nějaké branky?

88
    Žlutou kartu viděl Stefan Kießling.

88
    Domácí střídají přišel Kohler a odchází Aigner.

84
    Střídají také hosté odešel Reinartz a přišel Fernandes.

84
    Do další šance se dostával Stefan Kießling. Zakončoval hlavou, ale branku trefit nedokázal.

83
    Dnešnímu utkání přihlíží 27 950 diváků.

82
    Frankfurt právě vstřelil branku!
    A domácí se po velké snaze dočkali a dokázali skórovat. Po pěkném centru se hlavou prosazuje MARTIN LANIG, který nedal brankáři šanci.

79
    Další velká šance Andre Schurrleho. Dostal se k pěkné střele za vápnem, ale branka to není.