Stoke – Arsenal 0:0 (kon.) | Liverpool – Manchester City 2:2 (kon.)
Stoke City
0:0 (0:0)
Arsenal FC
Neděle 26.08.2012, 14:30 • Britannia Stadium, Stoke • Anglická Premier League

Utkání skončilo nerozhodně 0:0 a oba týmy si tak do tabulky Premier League připisují po bodu. Londýnskému celku se ještě v nové sezóně nepodařilo vstřelit branku, což je jistě k zamyšlení. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (16:21:21)

90+2
    Mikel Arteta byl zvolen nejlepším hráčem zápasu.

90+1
    Domácí samozřejmě nikam nechvátají a rozehrávku standardní situace zdržují.

90+1
    Rozhodčí Lee Mason nastavuje 3 minuty.

90
    I trochu smůly měl nyní Olivier Giroud, který viděl venku gólmana, a tak vystřelil z velké dálky. Míč se otřel o síť nad brankou!

89
    Stoke zahrával standardku nedaleko vápna, Per Mertesacker míč odvrátil.

87
    Na druhé straně střílel z vápna Aaron Ramsey, jenže vedle.

87
    A mohlo být vymalováno. Jonathan Walters dostal pas za obranu, ale nedokázal přesně a důrazně zakončit.

86
    Vypadá to, že dnešní utkání skončí nerozhodně a branky se nedočkáme. Do konce zápasu zbývá něco kolem pěti minut.

84
    A další roh, centroval znovu Mikel Arteta a Thomas Vermaelen nedokázal usměrnit míč na bránu.

83
    Po rohovém kopu Mikela Artety zakončoval hlavou jen nad Alex Oxlade-Chamberlain.

81
    Ve druhém poločase nevýrazného Santiho Cazorlu vystřídal Aaron Ramsey, který si zde před dvěma roky zlomil nohu.

81
    Poslední změna Stoke: Whelana vystřídal Palacios.

81
    Robert Huth v hlavičkovém souboji udeřil Oliviera Girouda, který je ošetřován.

79
    Druhá změna Stoke. Obránce Ryan Shotton střídá útočníka Petera Crouche.

76
    Centr Kierana Gibbse bez problémů stáhnul do svých rukavic Asmir Begovič.

75
    Po centru Carla Jenkinsona se míč ocitl u volného Abou Diabyho, který zaváhal a posléze střílel hodně mimo. To byla velká šance.