Alkmaar – Heerenveen 0:0 (kon.) | Heracles – Feyenoord 1:2 (kon.) | Willem II – Arnhem 0:2 (kon.)
Nijmegen – Twente 1:3 (kon.) | Groningen – Eindhoven 1:3 (kon.)
Heracles Almelo
1:2 (0:2)
Feyenoord Rotterdam
Neděle 26.08.2012, 14:30 • Polman Stadion, Almelo • Nizozemská Eredivisie

Heracles začal ve druhém poločase předvádět o dost lepší fotbal, ale podařilo se mu pouze snížit. Feyenoord si tak připusuje cenou výhru.
    Já se s Vámi tímto loučím a přeji pěkný zbytek dne!
    (16:19:55)

90+3
    Hostující Jordy Clasie uviděl po faulu žlutou kartu.

90
    Rozhodčí Vink‎ nastavuje 3 minuty.

87
    Hostující Erwin Mulder dostal žlutou kartu.

86
    Heracles naposled střídá, odchází Willie Overtoom, na hřiště se podívá Geoffrey Castillion.

84
    Hostující Immers vystřelil, míč šel ale velmi vysoko nad bránu.

82
    Heracles rozehraje volný přímý kop.

80
    Hostující brankář Mulder nyní předvedl velmi kvalitní zákrok, kdy špičky prstů vytáhl hlavičku Rienstra.

79
    Feyenoord střídá, odejde Ruud Vormer, příjde Harmeet Singh.

77
    Hra je přerušena, jeden z domácích hráčů potřebuje ošetřit.

76
    Heracles se snaží o kombinace na polovině hostů, ale obrana Feyenoordu je zatím bezchybná.

73
    Domácí Bruns zkusil střelu ze střední vzdálenosti, brankář byl však připraven a bezpečně míč chytá.

71

69
    Feyenoord dobře drží míč a předvádí pěknou kombinační hru na polovině soupeře.

67
    Feyenoord střídá, ze hřiště odejde Ruben Schaken, nahradí jej Guyon Fernandez.

65
    Nedorozumění hráčů Feyenoordu ve vápně soupeře znamená zbytečnou ztrátu míče. Pasveer bude odkopávat od brány.

62
    Heracles začal druhý poločas aktivně, zatím ale skoro všechny jeho snahy skončily jen u obránců Feyenoordu.

60
    Heracles bude kopat přímý kop z podobné vzdálenosti, z jaké dal před 8 minutami branku.